Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom fura kérdés, de hogy és...

Tudom fura kérdés, de hogy és honnan lehetne menőn öltözködni egy férfinak? Tehát olyan farmernadrág is pl amiről lerí h nagyon drága és márkás?

Figyelt kérdés

Nekem csak ez jut, és én dolgozok meg érte még mielőtt jönnének a támadó kommentek...



Köszönöm..


2013. jún. 8. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Nekem csak ez jut"

attól hogy van pénzed vehetsz olcsóbb ruhákat is,attól meg hogy márkás a ruhád nem leszel menő

2013. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehet turkálni is. Pl. 500-ért vettem egy Abercrombie inget.
2013. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A kérdésre senki nem szeretne válaszolni ?:(
2013. jún. 8. 22:50
 4/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hogy és honnan, menőn, a turkáló válasz erre. Vagy arra gondolsz, hogy valóban legyen drága is emellett? Akkor esetleg Van Graaf, az menő üzlet sok márkával.
2013. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Milyen márkákat ajánlasz ?:)
2013. jún. 8. 23:02
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a turkáló ugye vicc volt ?
2013. jún. 8. 23:03
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem viccnek szánta a turkálót,sok márkás ruha van ott,de ezek szerinte te csak villogni akarsz,a márkás ruhától senki sem lesz menő
2013. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

2. és 4. vagyok. Nem viccnek szántam, szeretem én is a jó minőségű márkákat, a turkáló pedig nagyon jó kiindulópont, persze nem lepukkant rongyhalomra gondolok.


Az Abercrombie-ing újonnan biztos legalább 20k lett volna. Most egy Tommy Hilfiger nadrágot túrtam 2500-ért, ami szintén jó márkának számít, és ezek nem lerongyolt vackok persze. Részemről szeretem a minőséget, de nem akarok érte sokat fizetni. Ha betérsz egy turkálóba (Hádát ajánlom), akkor jól vizsgáld meg a ruhát, nincs-e rajta hiba. Címke ne legyen szétmosva. Sok amúgy a tök új darab. Férfi cucc a Sugárban, Lurdyban, Nagy Lajoson akad sok.


A Van Graafot megtalálod az Arena Plazában vagy az Allee-ban. Én egyszer voltam ott, de csak egy zakó tetszett meg, kb. 30k -ért. Ahogy jobban megnéztem, látszott, hogy a gombja már totál szétjött, el volt törve. Én drágának és sz.rnak tartom. Viszont ha drágán és menőn akarsz bevásárolni, akkor ajánlom, sokféle árfekvés és stílus van, a neveket nem jegyeztem meg.


Stílusosnak és menőnek számít a Zara is (az is jó drága).


Én viszont első körben a pénzszórás helyett azt javasolnám, hogy gondold végig a stílusodat, mi tetszik, mi áll jól. Ízléssel válogass, összeillő darabokat. A cipőd, akárhány forint is, ne legyen redvás. A színek divatosak, de passzoljanak egymáshoz. Attól is függ, hány éves vagy. Ha márkás, drága holmikban vagy - amiken nagyon látszik a márkanév, logó - , de nem állnak jól rajtad vagy nem illenek egymáshoz, akkor inkább röhejes leszel, mint menő.

2013. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó a választ..


igen, tudom.. 18éves vagyok, és inkább menő-elegáns stílus jön be.. kérlek segíts már vlhogy:) akár privát.:S

2013. jún. 9. 00:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hasznosakat írtam. Esetleg kérj meg egy csajt, hogy menjen el veled vásárolni. Másik lehetőség: felmész a boltok honlapjára, végignézed a ruhákat, és az alapján már konkrét elképzeléssel mész a boltba próbálni+költekezni. Pl. a Bershka, Pull and Bear honlapján megnézheted a komplett szetteket: kiválasztasz mondjuk egy inget, és az oldal ajánl egyből hozzávaló nadrágot, táskát, stb.

Én is elkezdtem valahol meg mindenki :) ne parázzál.

2013. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!