Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudom fura kérdés, de hogy és...

Tudom fura kérdés, de hogy és honnan lehetne menőn öltözködni egy férfinak? Tehát olyan farmernadrág is pl amiről lerí h nagyon drága és márkás?

Figyelt kérdés

Nekem csak ez jut, és én dolgozok meg érte még mielőtt jönnének a támadó kommentek...



Köszönöm..


2013. jún. 8. 20:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
akk nem akarsz segíteni, mi ?:D
2013. jún. 9. 10:50
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát sajnos csajt fogni nem tudok neked öregem :D
2013. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nemis arra kértelek:D
2013. jún. 9. 12:25
 14/19 anonim ***** válasza:

Ajánlok neked pár márkát, ahol az anyagminőség kiváló és a szabás is pazar. Massimo Dutti, Zara, Ermenegildo Zegna, H.E. Mango, Saxo.

A Zegna és a Dutti árfekvése relatíve magas, viszont csodálatos zakókat találsz. Zarában az ingek nagyszerűek és igen stílusos zakókat talász. A Mangóban a nadrágok és a színválaszték az elragadó. Saxoo magyar márka, az ingek szerintem szépek, de a szabás néhol gyatra. Egy a titka, próba-próba. :) Amiket felsoroltam márkákat ezek inkább elegánsabb irányzatok, noha nem a klasszikus értelemben. Arra ott a Marks Spencer.(fúj) janlom, hogy próbálj ki több színt, találd meg, ami a legjobban illik hozzád és az legyen a domiáns. Ha igazán adsz magadra és megis teheted anyagilag, akkor ruhzz be éjszakai, késő délutáni és nappali öltözetre. Nappalra pl fehér-kék, citromsárg-kék, vfehér-halvány rózsa, Késő délutánra, fehér-sötétbarna, homok-barna, karamell-fehér, estére: fekete-fehér, fekete-karamell,sötétkék-fehér..stb Remélem segítettem :)

2013. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

értem, köszi..


viszont az hogy jön le az embereknek, hogy nagyon drágán vagyok felöltözve ? egy farmer hogy érezteti ezt pl ?

2013. jún. 9. 22:00
 16/19 anonim ***** válasza:

csináltak talán a svindlerek egy tesztet

vettek egy nagyon drága és egy filléres farmert, szétszaggaták, átmentek rajta autóval, stb aztán kirakták egy kirakatba és az arra haladóktól megkérdeztek melyik a drágább? senki nem tudta, ugyan,annyiszor nyert az olcsó mint a drága

ergo egy farmeren nem látszik, mibe került, ha nem látszik a márkajelzés

hány éves vagy

ha fiatal mindenből Tommy Hilfiger

ha idősebb, Pierre Carden

2013. jún. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha menőt akarsz drágán: Gas, Replay, Retro... ha még ennél is több pénzed van Armani, Hilfiger!!!

Hagyd a turikat meg a Zara féle boltokat!!

2013. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
.. azért csak látni, hogy valamelyik farmer szabása, esése, színe stb. miatt nagyon drága volt, a másik pedig kínai.. nem ?
2013. jún. 11. 09:44
 19/19 anonim ***** válasza:

Látni. Ha bemész egy kínaiba, majd egy már eddig leírt üzletek valamelyikébe, te is látni fogod a különbséget.


Szerintem attól, hogy valami drága és márkás, még nem biztos, hogy igazán jól is néz ki és ízléses. Találni ezekben az üzletekben is rondább darabokat. Szóval szerintem a lényeg, hogy megtaláld az ízléses, hozzád stílusban és alkatban passzoló ruhákat, amiket tudsz is viselni (tehát nem feszengsz benne).


Még néhány üzlet, ahova érdemes lenne betérned és amiket ha jól láttam, akkor eddig nem írtak: Camel Active, Gant, Replay, Mustang, Burberry, Jack&Jones, Griff Collection, Benetton, Ralph Lauren, Hugo Boss, Jackpot&Cottonfield, Calvin Klein, D&G, Armani, Ermenegildo Zegna, Gucci, Saxoo, Alberto Guardiani.


Még annyit, hogy a jó megjelenéshez nem elég az öltözködés. Ugyanolyan fontos az ápoltság, a tiszta haj, körmök, még az ápolt arcbőrt is kiemelhetném. Plusz ugye a kiegészítők: az óra szerintem akár kötelező is lehetne egy férfinak. És fontos az illat is: egy életkorhoz, stílushoz passzoló parfüm, nem pacsuli (!), amiből elég 1-2 fújás, nem kell túlzásba esni.


Lényegében ennyi :)

2013. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!