Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel a fiúk női...

Miért vesznek fel a fiúk női nadrágot?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem gondolnám, hogy sok pasi hordana női nadrágot. Aki azt hord, gondolom azért, mert az tetszik neki.

Nőknél igen divatos az ún. "boyfriend" stílusú nadrág, vagy a fiús ing, ami azt illeti, sokak szerint szexi is. Sőt, nagyon sokáig maga a farmernadrűg csak férfiaknak volt elérhető ruhadarab, ma már mindenki hordja.

Nem hinném, hogy a mai világban érdemes fennakadni azon, hogy ki milyen ruhát visel.

2013. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És a nők "férfinadrágot"? A nadrág ugyanis férfi ruhadarab ha már itt tartunk.
2013. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szűk fazonra gondolsz? Nem női nadrágok azok, csak ez a szabás jött divatba. Én is viselek ilyet, főleg mióta fogytam. Annak meg örülök, hogy végre színes ruhákat is lehet kapni, nem kell barnában-feketében járni, csak mert az a "férfias". Nem ezen múlik szerintem. Az a lényeg, hogy illjen a ruhadarab az adott személyhez, és jól válogassa össze a ruházatát.
2013. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt egy olyan osztálytársam, akinek oly vékony volt a lába, hogy sokkal jobban állt neki a női nadrág. izmos lába van, de vékony, kistermetű (tornász)
2013. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A vékony,csőnadrágok nem kifejezetten nőiek. Vannak fiúknak is. Sőt szerintem sokkal jobban néz ki egy vékony lábú fiún mint a bő nadrág.
2013. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nok meg miert vesznek fel ferfi ruhakat!

Pl. Belvarosi etteremben lattam a pincer csajt ferfi ingbe,csokor nyakkendobe!!! Na mivel allitolag az egyik leg ferfiasabb ruhadarabok a nyakkendok akkor mit keresnek a nokon???

Tehat ezek utan ne akadjal ki ha egy ferfi noi ruhat visel,mert igy fer a dolog!

2013. okt. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!