Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vaterán sokan vesznek nadrágot?

A Vaterán sokan vesznek nadrágot?

Figyelt kérdés
Nincs sok vaterás tapasztalatom. Megveszik az emberek a nadrágot is? Mert azt általában föl is szokták próbálni, interneten meg ugye nem lehet.
2013. jan. 10. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Vennék, ha lenne olyan ami nekem kell. Persze csak akkor ha oda vannak írva a pontos méretei a nadrágnak és olcsó. Mert 2500 ft-ért már új farmert lehet venni, sokan meg olyan árakon árulják a vaterán hogy csak lesek...
2013. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) akkor lehet hogy megpróbálom eladni, hátha kell valakinek
2013. jan. 10. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 1Ft-ról indítod, biztosan elviszi valaki, viszont így lehet, hogy kevés pénzért megy el.

Tegyél fel sok képet, olyat is, hogy rajtad van, elöl, hátul, mindenhogy.

Én vettem már, tudtam, hogy a fazon jó lesz, voltak pontos méretek, így jó lett a nadrág.

2013. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2500Ft-ért megnézném milyen farmerokat lehet venni..

A normális farmer ami 2évig minimum jó és divatos kb. 5-7ezer ft, ami 2óra hossza meló lenne, csak nem Magyarországon, ezt felejtik el az emberek.. ezért nem érdemes Magyarországon ruhákkal foglalkozni, a magyaroknak az olcsó kell, ami 3hónapig jó, akk mi is a drága? Meg egyébként nem a farmer árakkal van a baj, hanem a fizetéssel.. Ezért nem árulok a vaterán.. És a farmer hiánycikk is..

2013. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!