Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a stílusom?

Szerintetek milyen a stílusom?

Figyelt kérdés

Hosszú,vasalt hajam van,tépettre van vágva,bal oldalt a szemembe lóg kicsit(oldalról nem lehet látni a szemem,hosszú a frufrum,az orrom aljáig ér),és... Inkább linkelek képet,egyszerűbb. :P


[link]


Majdnem ugyan ilyen. ^^

Bal fülemben,a cimpában van fülbevalóm,


( [link] ) ,helix piercing-em is,a jobb fülembe,egymás alatt három is


( [link] ) ,hordok nyakláncot,sima ezüst lánc,kapucnis felsőket,jobb kézen fekete-bőr csuklószorítót,bal kézen karórát,illetve egy bőr szíjat,amit még az egyik barátom kötött a karomra. :) Bal kézen hordok még kettő gyűrűt,egyiken ezüst színű alapon fekete,kelta motívumok vannak,a másik ezüst színű,halvány halálfejekkel. Fekete,láncos csőnadrágot hordok,szürke-kék csíkos sportcipővel.

Rockos? Netán emos? :)

Előre is köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. okt. 12. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos figyelj:D Ha imádod a rock zenét stb. (nem tudom mi jellemzi a rockereket) akkor "rockos" (helyesen írva rocker) stílusod van. Ha úgy érzed, hogy emo vagy (ezt most nem tudom megmagyarázni, mert az nem elég, ha olyan dolgokon gondolkodsz mint mi, érezned kell,sőt, tudnod ott belül, hogy emo vagy) akkor "emos" (helyesen írva emo) stílusod van :)
2013. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Emós v szerintem! :) *-*
2013. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld kéz! :)
2013. okt. 26. 10:59
 14/18 anonim ***** válasza:
meghalok.:'D bocsi hogy ideírok így közel fél év után...attól hogy hogyan öltözködsz nem leszel sem emo sem rocker..a stílusod pedig elég alpári neharagudj.attól hogy idézem "teleaggatod magad mint egy karácsonyfa" (ezen meghalok.:DDDD:)nem fogsz tertozni egyetlen csoporthoz sem.:). amúgy nem rossz a stílusod csak kicsit sok.:)).*16/L feelingemo*
2014. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nem az öltözködésem alapján sorolom be magam egyetlen stílusba sem,így utólag visszanézve helytelenül tettem fel a kérdést. :)

2014. márc. 12. 21:22
 16/18 anonim válasza:
szerintem lényegtelen hogy más mit gondol rólad ha te így érzed jól magad akár lehet emó vagy rocker-teljesen mindegy életkortól,nemtől függetlenül...te ilyen vagy és kész.nem kell másoknak megfelelned csak magadnak,ne változz meg senki kedvéért.én 28 éves rocker lány vagyok én is szoktam viselni halálfejes holmikat kiegészítőket,sminkelem magam elég erősen így iy járok dolgozni,még senki nem szólt meg de nem is érdekelne..ez nem divat.ez élet stílus ezt aki akarja kinővi aki nem akarja az nem.én nem akarom mert én szeretem hogy ilyen vagyok,ez vagyok én,és senki kedvéért nem változok meg.ezt tudom neked is tanácsolni...a többieket meg le kell SZARNI
2014. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igazad van,örömmel olvastam végig a válaszod! :)
2014. ápr. 6. 10:09
 18/18 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Szerintem rocker vagy. :D

Az emo frufruról csak annyit, hogy nekem is olyan van, de nem vagyok emo, hanem rocker, inkább metalhead. (Na ezt jól megmagyaráztam xD)

Nekem több mint valószínű, hogy bejönnél. ="D

2015. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!