Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a stílusom?

Szerintetek milyen a stílusom?

Figyelt kérdés

Hosszú,vasalt hajam van,tépettre van vágva,bal oldalt a szemembe lóg kicsit(oldalról nem lehet látni a szemem,hosszú a frufrum,az orrom aljáig ér),és... Inkább linkelek képet,egyszerűbb. :P


[link]


Majdnem ugyan ilyen. ^^

Bal fülemben,a cimpában van fülbevalóm,


( [link] ) ,helix piercing-em is,a jobb fülembe,egymás alatt három is


( [link] ) ,hordok nyakláncot,sima ezüst lánc,kapucnis felsőket,jobb kézen fekete-bőr csuklószorítót,bal kézen karórát,illetve egy bőr szíjat,amit még az egyik barátom kötött a karomra. :) Bal kézen hordok még kettő gyűrűt,egyiken ezüst színű alapon fekete,kelta motívumok vannak,a másik ezüst színű,halvány halálfejekkel. Fekete,láncos csőnadrágot hordok,szürke-kék csíkos sportcipővel.

Rockos? Netán emos? :)

Előre is köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. okt. 12. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány? :P
2013. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy halálfejeket és láncokat aggatsz magadra, még nem rockos. A szemedbe lógó haj meg... emós. Az emós meg szánalmas.
2013. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Fiú! :P

Szánalmas? Hmmm... Te vagy az első aki ezt mondja! :P

2013. okt. 12. 22:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rockosnak tűnik, de miért akarod magad mindenáron besorolni?
2013. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem! Az a rock és az emo stílusnak nem minden a külső,ezt jegyezd meg!!
2013. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Borzalmas.
2013. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves lehetsz, de középiskolára nődd ki ezeket a dolgokat, mert elég cikis lesz! :)

Aztán javítson ki valaki, ha most az a menő, hogy a kissrácok teleaggatják magukat, mint egy karácsonyfát, mert én ehhez "öreg" vagyok.


De ha már mindenképpen be akarod magad valahova sorolni: a kolléganőim gyerekei között négy típust lehet megkülönböztetni:

1. übercuki akar lenni, animéket néz, telerak mindent szmájlival, és úgy öltözik/viselkedik, mint egy lány, és olyan sírós is.

2. eleve übercuki, de vagány nagyfiú akar lenni, és telerakja magát koponya meg hasonló ocsmányság dizájnnal.

3. sportoló, aki többet van edzésen, mint suliban, de legalább emberien néz ki és nincs ideje a fent említett baromságokra.

4. extrastéber, aki tanul és tanul, délután/hétvégén meg a haverokkal a gép előtt kockul. (jobb esetben haverokkal)


Na, hova tartozol?


26/N

2013. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"sportoló, aki többet van edzésen, mint suliban,animéket néz" :D Ezek illenek rám egyedül,az,hogy teleaggatnám magam mindennel,nem igaz,csak szeretem az éskzereket. De azért nem viszem túlzásba. :P

Nem szeretném magam mindenáron besorolni,pusztán érdekel mások véleménye. :)

2013. okt. 13. 10:42
 9/18 anonim ***** válasza:
uhhh nagyon tetszik a stílusod!!! :O küldesz nekem képet pribátban? megnéznélek :$
2013. okt. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Örülök,h tetszik,de képet nem küldök,sorry! :D
2013. okt. 13. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!