Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért jártok nyomikkal?

Lányok, miért jártok nyomikkal?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek,mindenhol szép,dekoratív,intelligens csajokat látok ilyen tök átlagos,semmilyen,jellemtelen palikkal.Semmi stílusuk nincs,nem magasak,nem izmosak,nem gazdagok,nem sikeresek az életben,egyszóval szürke senkik.

#átlagos #szürkr
2013. okt. 8. 21:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jól nézel ki és órákig lehet veled beszélgetni bármiről és röhögni is és nem vagy felszínes sem és megdolgozol mindenért keményen, még sincs barátnőd... hááát itt valami nagyon nem stimmel. Szerintem kicsit többet gondolsz magadról, mint ami az igazság. Mert ha minden igaz lenne, akkor kizárt, hogy ne legyen normális barátnőd. Vagy tényleg ebből az örökös sajnáltatásból és másokban való hibák kereséséből van elege a lányoknak.

Nekem is átlagos barátom van, kicsit alacsonyabb nálam, nem éppen kigyúrt és kicsit eláll a füle, de én így imádom, ahogy van. Sokkal jobban érzem magam vele, mint azzal a pasival, aki előtte nagyon próbálkozott nálam. Menő kocsija volt, sok pénze, igazi szépfiú, de egyszerűen frászt kaptam attól, mennyire el volt szállva magától és azt hitte ő a világ ura.

2013. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

ez amúgy érdekes kérdés. én is rengeteg ilyet látok. volt, hogy direkt az ilyen párokat kerestem utcán, bkv-n, bárhol jártam, és találtam is szép számmal. nekem van erre egy hülye elméletem:D szerintem, ismétlem SZERINTEM ennek köze lehet ahhoz, hogy mindenhonnan azzal tömik a lányok fejét, hogy a helyes pasik szemétládák, buták, csak kihasználnak, csak azt akarják, stb stb, na de az átlagosabb, esetlenebb fiúk, na ők aztán igazán tudnak szeretni, hatalmas szívük van, lehet velük beszélgetni, stb stb stb. SZERINTEM rengeteg lánynál alapból jókora hátránnyal indul egy olyan srác, aki szerencsétlenségére jóképűnek született, és szeret ízlésesen öltözködni. ne utáljatok ezért nagyon, nem gondolom én sem, hogy csak erről lehet szó, de nem fordult meg más fejében is?:D

21/F

2013. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Azt szeretném hozzátenni az előző válaszomhoz, hogy a párom szerintem igenis jóképű. Sőt van egy viszonylag magas külső mércém pasiválasztás terén (legyen nálam magasabb, ne legyen dagadt, se piszkafa, legyen értelmes, helyes arca), és a párom ebbe beleesik. Csak nem az a tipikus 'jó pasi', akit mások annak tartanak (kigyúrt, gazdag, jó autó, zselézett haj, drága, menő ruhák). Ilyennel azért sem szívesen jönnék össze, mert nekem a legfontosabb, hogy intelligens, művelt, vicces és kreatív legyen, és ezek a tulajdonságok elég ritkán vannak meg a menő ruhás, zselés hajú, kigyúrt palikban. Arról nem beszélve, hogy utálom a mű stílust, én is inkább a természetesség felé hajlok. Szerintem suba subával, guba gubával:)
2013. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

22es:igazad van

nem vagyok kigyúrt,csak sportos...buta sem vagyok,és bunkó sem...

2013. okt. 9. 16:01
 25/26 anonim ***** válasza:

Attól, mert te egy pasit nem látsz helyesnek, a lánynak, aki mellette van még lehet az. Nem mindenki a menő pasikra bukik attól, hogy szép. Ez szerintem hü.lye felfogás, hogy a szép lányok csak menő pasikkal lehetnek együtt. Rám sokan mondják, hogy szép vagyok, de nem szeretnék ilyen menő srácot. Egyszerűen nem jön be az a stílus, amit képviselnek. Mondhat akárki akármit, de én még nem találkoztam olyan menő pasival, aki olyan kedves, aranyos, vicces és őszinte lett volna, mint az a fiú, akivel ismerkedek, aki átlagos.

Ráadásul az mióta igénytelenség, hogy valaki nem akar divatmajom lenni?

2013. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha meg csak azokkal a pasikkal lennének együtt, akkor az lenne a baj.. Hol itt a logika?
2013. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!