Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is megéri a...

Szerintetek is megéri a Hádában vásárolni, jártok néha?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokáig nem jártam ilyen helyekre,mert azt hittem,tök béna cuccok vannak.Pár hónapja benéztem,és pár hét alatt rengeteg nagyon jó holmim lett.Tudom vannak ennél olcsóbb helyek is,de hát szeritnem itt szép cuccok vannak de egy pulcsi legalább nem 5-6ezer ft hanem 1500.szerintetek nem éri meg?Olcsóbb helyeken meg szerintem már csökken a színvonal

2013. júl. 4. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, én is szoktam ott vásárolni. Tök jó cuccokat lehet összeszedni, és nem is drága.
2013. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hádában még nem voltam, de tervezem, hogy a közeljövőben elnézek valamikor. Viszont a turikkal kapcsolatban nekem nagyon jó élményeim vannak. Szeretek turizni. Rengetegszer olyan felsőt hozok el, ami most divatos és tetszik, és mindenki csak kérdezgeti, hogy hol vettem :D Én meg csak mosolygok, mert tudom, hogy az olyan ruháim nemigen jönnek majd velem szemben az utcán :)
2013. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy álltam hozzá még 1 éve ehhez a dologhoz, ahogyan te. Aztán volt egy szaktársam, akinek annyira jó ruhái voltak és nem hittem el, mikor mondta, hogy turizni szokta a ruháit. Egyszer elhívott magával a Hádába és annyi jó ruhát láttam teljesen megfizethető áron. Néha szokott nálunk 20%-os meg 50%-os kedvezmény lenni. 50%-nál nagyon megéri benézni. 500 Ft-ért hoztam el egy felsőt, amit a boltokban 4-5 ezerért lehetne megvenni. Annyira megfertőzött ez a turiláz :) Ma is megyek, mert árucsere van :D
2013. júl. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy áltam hozá évekig egyszer bementem egy hádába és olyan szép gyerekruhákat látam mind márkás ,csinos .azota jó részt turibol öltöztetem a gyerekeimet ,egyetlen ruhájuk nem jön szemben mmégis nagyon csinosak .
2013. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is járok, pedig én a különlegesebb, extrémebb, egyedibb cuccokat szeretem, abból nincs sok a Hádában, 1-2 darabot szoktam találni ha bemegyek, de már ez is megéri, hiszen normál boltokban meg abszolút semmit nem találok.
2013. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen megéri! Ahammmm én havonta vagy 2 havonta járok és nagyon jó cuccaik vannak!
2013. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!