Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért jártok nyomikkal?

Lányok, miért jártok nyomikkal?

Figyelt kérdés
Akárhova megyek,mindenhol szép,dekoratív,intelligens csajokat látok ilyen tök átlagos,semmilyen,jellemtelen palikkal.Semmi stílusuk nincs,nem magasak,nem izmosak,nem gazdagok,nem sikeresek az életben,egyszóval szürke senkik.

#átlagos #szürkr
2013. okt. 8. 21:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha te a "senkikre" irigykedsz akkor te is lehetsz egy nagyon csúnya alak.
2013. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
szerintem azok a lányok szeretik ha megbecsülik ôket, és lehetséges hogy egy kigyúrt, menô, sítilusos, nagyon magas, gazdag, sikeres pali nem becsülné meg ôket. valamint lehet, hogy a lánynak önbizalom hiánya van...
2013. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Akárhova megyek,mindenhol szép,dekoratív,intelligens csajokat látok."


Hol laksz te hombre? Meghívhatnál a városba, körülnéznék egy kicsit. :D

2013. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
én csak a barátnöjüket irigylem tölük :DDDDD
2013. okt. 8. 23:22
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
állj hozzá normálisan a dolgokhoz és akkor neked is lesz barátnőd, de amennyiben gőgös és irigykedő maradsz ne csodálkozz ha nem áll szóba veled senki.
2013. okt. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

azért járnak nyomikkal,mert sokkal több szép lány van,mint helyes pasi,ergo nem minden lánynak jut "jó pasi".

+lehet,hogy valaki egy nem épp Adonisz pasik találja meg a számára fontos értékeket.

2013. okt. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, volt nagyon helyes pasim, akire tapadtak a nők a bulikban, de egy sötét, gerinctelen majom volt, örülök, hogy megszabadultam tőle. És igen, én dobtam őt ki, és volt olyan 'barátom', aki azt mondta, hogy hülye vagyok, mert többet ilyen pasim nem lesz. Ilyen felszínes majomból nem is kérek többet. Boldog vagyok az én 'átlagjánosommal', akivel órákig el tudunk beszélgetni meg röhögni, megértjük egymást, támogatjuk egymást és egy hullámhosszon vagyunk. Az meg hogy más hogy lát minket kívülről, nem izgat
2013. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
sajnos ez a gondolkodasmod hibas.rengeteg lany szerez negativ tapasztalatokat a "helyes" pasikkal,aztan beerik ilyen nyomikkal.velem is lehet orakig beszelgetni barmirol es rohogni is,es nem,nem vagyok felszines sem.de megdolgoztam kemenyen mindenert,es azert elitel minden normalis lany csak a kulsom miatt,mert foglalkozom magammal es igenyes vagyok(akarcsak ok).
2013. okt. 9. 12:10
 19/26 A kérdező kommentje:
egy ferfi igenis legyen magabiztos es hatarozott,de ugy latszik nektek ilyen macskajancsik kellenek
2013. okt. 9. 12:13
 20/26 anonim ***** válasza:

Attól, hogy gyúrszmég nem leszel nagy valaki.

Amúgy szerintem nagyon aranyos amikor egy "átlag" pasi hibázik és nevetek rajta, de persze amikor én hibázok ő is nevessen rajtam. :-D

De ha egy "menő csákó" aki tudja, hogy mit hova mindent oda, és semmi hiba tiszta tökéletes az nekem nem tetszik, mert én nem vagyok "tökéletes" akkor a fiúm se legyen az.

2013. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!