Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem egy cipőt külföldről...

Rendeltem egy cipőt külföldről, de nem jó rám. Nem volt olcsó, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

A városban már sehol nem találtam azt az adidas cipőt, amit kinéztem, csak 40-es meg 41-esben. Így az egyik helyen azt ajánlották, rendeljem meg külföldről. Felmentem az oldalra. A méretnél az volt írva, hogy 7. Nem tudtam az pontosan melyik méret, ezért utána néztem, 39-nek felel meg, örültem, pont annyi az én cipőméretem is, így megrendeltem. Postával együtt 13.810 Ft volt. Ma hozták. Felvettem és nagy volt, nézem a méretet, hát az van beleírva, hogy 40 kétharmad. Utána néztem, hát az már 8-as méretnek felel meg.


Most mit csináljak?? Nagyon ideges és csalódott vagyok, úgy vártam már, hogy jöjjön :( Felveszem és úgy nézek ki benne, mint egy bohóc :(


2013. okt. 8. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel valamilyen oldalra és add el. Vagy ha a barátok, ismerősök között van, akinek akkora a lába, kérdezd meg, hogy megvenné-e.
2013. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. De akkor én mibe fogok járni?? Két hónapja kinéztem ezt a cipőt, folyamatosan látogattam a cipőboltokat, hátha lesz még. Azt mondták az egyik helyen, ha elfogy a 40-es meg a 41-es, hoznak új méreteket. De nem fogyott el, még két hónap után sem, így rávettem magam, hogy megrendeltem. Erre nem jó :(
2013. okt. 8. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
eddig miben jártál?
2013. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

legközelebb a belső talphossz szerint válassz! és figyelj rendelésnél a mellékelt mérettáblázatra. az sem mindegy h uk vsgy us az a 7

pl uk méretben a 7 az 41

us pedig 40

sosem 39

ám van az Ázsia méretezés is, ugyhogy legjobb ha zokniban körberajzolod a lábad és leméred.

2013. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyébként ha nem jó a méret ésnem mondjuk a vaterán vetted, simán visszaküldheted és kicseréltetheted mas méretre
2013. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most már tanultam belőle.Egyébként nem vateráról vettem, hanem külföldről rendeltem. Vissza lehet küldeni és megtérítek az árát,csak a postaköltséget nekem kell állni, ami 2450 Ft. Így most próbálom eladni, ha nem sikerül visszaküldöm..


Eddig is volt mibe járnom, de te mikor szoktál új cipőt venni?! mikor a régi már nem elég jó, túlhasznált stb.

2013. okt. 8. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:

sajnos a külföldi rendelés mindig rizikós

cserében olcsóbb és nagyobb a választék

és olyan cipőt is tudsz venni, amit itthon nem is árulnak

2013. okt. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!