Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ciki, ha a zakót nem tudod...

Az ciki, ha a zakót nem tudod begombolni?

Figyelt kérdés
mármint úgyis ülök a hivatalba, egyébként is ki lenne gombolva, meg folyósón járkálva sem gombolom be a rendes zakómat sem, de ilyen pulcsi helyett csak, hogy melegítse a hátom gondoltam beszerzek olcsóbbért talán nem a méretemben készülteket is
2013. szept. 30. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Fura. Szerintem, ha csak melegítőnek kell, akkor tarts bent az irodában egy zakót, amit csak ott hordasz, az nem gond, ha nem ér be. Viszont az utcán már szerintem ciki. Nekem is van egy kardigánom, amit csak bent az irodában hordok derékmelegítőnek :)

Biztosan találsz olcsóbb darabokat a méretedben is. Csak keresgélni kell, ha nem sürgős, akkor előbb-utóbb megtalálod a megfelelőt.

2013. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha leülsz, kigombolod, ha felállsz, begombolod, így figyeltem meg. Vagy különben a nyakadba csúszik és igazgatni kell. A méretedben vegyél mindenképpen, szerintem az is annyi, miért lenne olcsóbb a kisebb vagy a nagyobb?
2013. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha inkább nagyobbak a melleid, akkor nagyobb zakó kell a méretednél ahhoz, hogy normálisan be tudd gombolni, hiszen a cicid "felveszi" az anyagot. Így azt a zakót, amit be tudsz magadon gombolni, biztos, hogy hülyén áll, hiszen nagy vállban, hátban, hasnál. Ilyenkor csak az van, hogy olyat kell választani amit nem tudsz begombolni, mert az a jó méret.
2013. szept. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az igazi..plusz, ha ennyire kicsi, hogy nem ér körbe, akkor az valószínűleg begombolás nélkül is látszik.
2013. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki, pláne ha amúgy sem gombolnád össze
2013. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Nekem is van egy fekete, tök jól néz k. Be tudnám gombolni, de úgy nem lenne az igazi, mert nekem pici a cicim,de amúgy meg nem vagyok nádszál és fúúú na mindegy, hülyén állna,na. De így meg jó. Jól néz ki, nem fura, nem ciki.
2013. szept. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ferfi vagy, akkor gaz, be kell gombolni setalva elvileg (nem mindig csinalom en sem az irodaban). ha no vagy, akkor kedvezz a kollegaknak es ha jo a melled kigombolva hordod, ha nem akkor tessek begombolni :)
2013. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utóbbi években sokat nőttek a melleim, így a régebbi zakóimat mellnél nem tudom begombolni. Szerintem úgy is jól néz ki, nem ciki
2013. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam, hogy a nők is hordanak zakót, szóval én pasi vagyok és a hasam nagy és ha a méret mindegy, akkor lehet olcsón szerezni, méretbe viszont drága
2013. okt. 1. 14:45
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 errol beszeltem. Ha jok a melleid es nagyok ne takard el, gondolj a ferfitarsainkra :D
2013. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!