Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna fűző szerű top fekete...

Barna fűző szerű top fekete kötött csónaknyakú pólóra?

Figyelt kérdés

Hétköznapra jónak tűnő viselet? Most kiöltözni van kedvem :)

Emellé sötétbarna nadrág barna és barna fa és bőr karkötők stb. és hogy ne fázzak fekete kötött pulcsi.



2013. szept. 20. 14:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen lenne az enyém összképe is, csak majd hátul fűzősre fogom megcsinálni, mell alatti lesz, és ilyen testre simuló csipkés felsővel fogom hordani.

Nincs ezekben semmi ódivatú, és én NEM is követem a divatot!!! :)

2013. szept. 23. 14:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, hordjad. Csak nem tudom miért teszel fel kérdést, ha csak olyan választ fogadsz el, hogy az szuperjó lesz és bombanőnek fogsz kinézni és csillagosötös az ötletért. Hülye ötlet, nem fog jól kinézni, nem divatos, nem csinos, de ha tetszik, akkor mondhat bárki bármit, te úgyis fel fogod venni és kész. Csak nem értem minek erősködnöd. Én nem akarlak lebeszélni, válaszoltam a kérdésedre. Nem jónak tűnő viselet se hétköznapra, se ünnepre, se buliba, se fesztiválra, se sehova. Úgy rossz, ahogy van. Szerinted nem? Akkor mi a kérdés?
2013. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez a Te véleményed, neked ez nem tetszik, mint ahogy sok más embernek sok féle ruhadarab, összeállítás nem tetszik, de a divatosakat hordod, én kerülöm a divatot úgy ahogy van, nekem tetszenek ezek az ,,régies" fűzők, és nem kell tovább erőltetni hogy neked ez nem tetszik. Pont.
2013. szept. 23. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!