Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna fűző szerű top fekete...

Barna fűző szerű top fekete kötött csónaknyakú pólóra?

Figyelt kérdés

Hétköznapra jónak tűnő viselet? Most kiöltözni van kedvem :)

Emellé sötétbarna nadrág barna és barna fa és bőr karkötők stb. és hogy ne fázzak fekete kötött pulcsi.



2013. szept. 20. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neeeee! Ez a '90-es években volt divat!
2013. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem totál modernnek néz ki felvéve...

Ne olyan foszladozó felsőkre gondolsz amiben 10 centire kiállnak a bolyhok, hanem igényesen kötött felsőkre.

De akkor hogy vegyem fel a fűzőt? Magába nem lehet mert kilenne a derekam és a mellkasom.

2013. szept. 20. 15:01
 3/13 A kérdező kommentje:
gondolj*
2013. szept. 20. 15:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Sehogy ne vedd fel akkor. A fűző úgy csinos, ha magában veszed fel. Ha ezt az alakod, az időjárás, vagy az önérzeted nem engedi, akkor inkább ajándékozd el. Valóban nagyon ódivatú ha ráveszed valamire. Pláne, ha kötött pulcsira... Megáll az eszem. :D
2013. szept. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem igaz, nem ódivatú, ha ráveszed valamire. A fűzők most reneszánszukat élik, újra nagy az érdeklődés irántuk.

Az igaz, hogy egy kötött felsőre - már ahogy így leírta - szerintem is kissé furcs. Mondjuk ez a fűző stílusától is függ.

A derékfűzők pl. teljesen jók hétköznapokra, főleg, ha farmer vagy valami más kevésbé alkalmi hatású anyagból készültek. A teljes melles fűzőkkel már nehezebb, azok eléggé különlegesnek és alkalminak hatnak. A legjobb őket valamilyen csipke felsővel vagy testre simuló egyszerű toppal felvenni.

Itt találsz pár megoldást:

[link]

2013. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na a Pinteresten pont olyan képeket találtam, amik talán a 80-as években jól mutattak, de ma már nem. Nyilván ha valaki nem követi a divatot, vagy nem fontos neki, hogy hogy néz ki, és ki mit gondol róla akár az utcán, akár az iskolában vagy a munkahelyén, az felvehet bármit. Én nem tenném.
2013. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De értsétek meg hogy nem fűző, hanem Fűző Szerű Top.

Itt egy kép inkább, nem hagyományos fűző.


[link]


[link]


És nem adom el, most vettem, mindig is ilyet kerestem.

Ezért segítséget kérek hogy mihez lehet használni. Ez különben a mellemet takarja félig.

2013. szept. 22. 19:18
 8/13 A kérdező kommentje:

Vagy vegyem be az oldalát és mell alatt hordjam?

Szélességben picit nagy de tudok varrni.

2013. szept. 22. 19:20
 9/13 anonim ***** válasza:
A fűző szerű top sem divatosabb. Szerintem itt nem találsz megértő fülekre és nem fognak neked olyat tanácsolni, mihez hordhatnád, mert semmihez sem mutat jól.
2013. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vállon ejtett ún. csónaknyakú inghez biztos jól áll, rengeteg olyan képet láttam. Fesztiválokra tökéletes lesz derék szélességre varrva, mell alá..
2013. szept. 23. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!