Fűzőben suliba?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam holnap egy fekete fűzőben, fekete rakott szoknyában, vastag fekete harisnyával, és magassarkú csizmában mennék suliba. Mehetek ilyen ruhába?

2013. jan. 17. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Miért minden fekete? Egyszer voltam fűzőben suliban, egy kínzással felér. Elég fájdalmas volt benne végigülni 11 órát... sőt már egyet is... egyáltalán hány éves vagy? Mert 15 évesen ez elég gáz szerelés, de felnőttként már oké. Leszámítva a sok feketét, azzal nem értek egyet...
2013. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerntem meg nagyon dögös cucc. A 18 éves énemnek nagyon bejöttél volna.
2013. jan. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eunomia válasza:
Ha jól érzed benne magad, és nem fázol, akkor mindenképpen! :)
2013. jan. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dögösnek dögös leszel, igazi domina, csak remélem a kényelem is legalább olyan jól működik benne, mert egy lerobbant dominánál kevés kiábrándítóbb dolog van a világon.
2013. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel a stílusom nagyon közel áll a dark, gothic stílushoz, ezért fekete minden. Egyébként 17 vagyok
2013. jan. 18. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Gothok sem járnak full feketében, lehet felvenni bármilyen sötét színt, lilát, kéket, bordót, pinket, zöldet a fekete cuccok mellé. A full fekete elég sablon goth szerelés. 17 évesen meg annyira nem nyerő ez a dolog a suliban szerintem. Én azt hittem már 20+ lehetsz, ha ilyenben jársz.
2013. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig feketében járok, csak ahhoz volt kedvem
2013. jan. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!