Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szép, csinos fiatal lány...

Egy szép, csinos fiatal lány (18) miért van rendszeresen fényes harisnyában?

Figyelt kérdés
Sokak utálják a nejlonharisnyát, rossznak tartják, de felénk van 1 szép arcú,csinosan öltöző csaj,aki minden nap nylonharisnyát hord, rövidnadrággal főleg. Ez természetes dolog vagy kicsit beteges? Mert ez nem gyakori egyáltalán. Jól érzi úgy magát, vagy feltűnő akar lenni?

2013. aug. 30. 19:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
egyépként ilyen sima harisnyát hord vagy harisnyanadrágot
2013. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Biztos azért húz harisnyát mert szereti.Vagy tudja ,hogy jól néz ki benne.
2013. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Krisztinas Edina ***** válasza:
Senkinek semmi köze ahoz,hogy a lány mindig fényes harisnyát hord.Neki ez jo kényelmes és szexi miértne hordaná.Szerintem az az undorito ha a nők nadrágot zoknit tornacipővel hordanak.Én is mindig nejlonharisnyát hordok általába 10deneset vastagabbat nagyon ritkán esetleg télen ha -10 fok altti a hömérséklet.Nálam annyi a külőnbség,hogy szoknyával és tüsarkúval hordok nejlon combfixet vagy harisnyatartoval.Harisnyanadrág utoljára 18éves koromba volt rajtam.Nekem nem ciki pedig szépek a lábaim a harisnya még szebbé teszi és szekxiseb is.Férjemnek 100% ra bejött és ez a lényeg nem a mások irigykedö véleménye.
2014. júl. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Csak fura, mert a legtöbb nő nagyon utálja főleg a nylont, ezért fura,,hogy gyakran hord,főleg melegbe is, nem hiszem, hogy szereti ha abba van, csupán szexi akar lenni, de sok embernek nem fog abba tetszeni, mert soknak nem jön be, de ha a harisnya fétisű fiúknak akar tetszeni, akkor azok örülnek neki biztos, mondjuk én is ilyen vagyok. Szerintem csinosnak akar kinézni, vagy feltűnő lenni.
2014. júl. 9. 21:32
 25/26 anonim ***** válasza:
Még most is hordja?
2014. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam vele mostanában, szerintem tuti, néha láttam anélkül, ilyen hosszított szoknyában, harisnya nélkül. De szerintem megharagudott, mert rákérdeztem online a harisnya viselésére és nem válaszolt és letiltott:(
2014. júl. 10. 17:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!