Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szép, csinos fiatal lány...

Egy szép, csinos fiatal lány (18) miért van rendszeresen fényes harisnyában?

Figyelt kérdés
Sokak utálják a nejlonharisnyát, rossznak tartják, de felénk van 1 szép arcú,csinosan öltöző csaj,aki minden nap nylonharisnyát hord, rövidnadrággal főleg. Ez természetes dolog vagy kicsit beteges? Mert ez nem gyakori egyáltalán. Jól érzi úgy magát, vagy feltűnő akar lenni?

2013. aug. 30. 19:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Biztos csinosnak akar tűnni.

Mondjuk egy farmer rövidnadrág nem mondható csinosnak. Inkább sokat láttatónak.

2013. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem farmer rövidnadrágot hord, nem tudom mi a nevük, lenge normál rövidnadrág,de pl ma ilyen miniszoknya félében volt. De nem rossz neki egész nap, minden nap abban? És egyébként is ha szép lány,akkor nem a természetes szépség a szép,akkor miért hord nylont,amikor a lába is csodás, formás.
2013. aug. 30. 20:04
 3/26 anonim ***** válasza:
tőle kérdezd:D valószínűleg tetszik neki
2013. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mit tudom én :D A nylontól lehet hüvelygombája.
2013. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy szereti a harisnyás lábait simogatni,mert egy nylonharisnyás láb tud izgató lenni a tapintása,lehet szereti otthon tapizni a lábait, ettől felizgul,de biztos tetszhet neki a harisnyás lába. Lehet megkérdezem tőle, komolyan érdekel :D
2013. aug. 30. 21:12
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
te valami perverz lábfetista alak vagy?:D
2013. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
51%
Lehet h szoros a laba es nem akarja borotvalni
2013. aug. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a benőtt szőrszálak miatt heges, sebes a lába és a harisnya eltakarja. Vagy lehet, h nem tetszik a bőre színe és harisnyában egyenletesebbnek tűnik.
2013. aug. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Csak hogy kiábrándítsalak. Nincs az a lány aki otthon simogatja a harisnyás lábát.
2013. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
6. Igen harisnyás láb fetisiszta vagyok,de nem perverz.
2013. aug. 31. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!