Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba milyen gyakran vesztek...

Suliba milyen gyakran vesztek fel melegítő nacit?

Figyelt kérdés
Errefelé max 1-2 embert látok abban lányok közül,tényleg ennyire arra mentek csajok,hogy a kis formátlan p.csátok mégis kirajzolódjon a cicanaciban?

2013. aug. 27. 22:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Csak tesiórán.
2013. aug. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Csak tesin.
2013. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Max. tesire.
2013. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nyilván oviban sem hordtam melegítőt. Megjegyzem cicanadrágot sem hordok soha, esetleg télen farmer alá vagy ruhához, ha hűvös van. Melegítőben futni járok, esetleg otthon a tévé előtt dögleni egyedül vagy kertészkedni, stb.

De amúgy hülyén tetted fel a kérdést. Nyilván aki ilyen stílusos korszakát éli, amihez épp a melegítő tartozik, hát lelke rajta, nekem ugyan mindegy. Soha senkit nem szólok meg amiatt, hogy mit vesz magára. Cserében elvárom én is, hogy normálisan viszonyuljon hozzám az illető.(Megjegyzem formás seggem van és nem szoktam mutogatni...)

Ha nem úgy csinálsz valamit, mint a többség, akkor vállald az esetleges kritikákat is, mert a dologhoz tartozik az is.

2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Max.tesire.Cicagatyához meg tunkát,de megjegyzem,nekem sincs mit takargatnom.:P
2013. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Melegítőt soha, még tesin sem! Cicanadrág az jöhet, azt szeretem. Ha hifegebb van tesire azt veszem vagy a rövid tornagatyóm! A melegítő nagyon gáz!
2013. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
soha
2013. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Soha. Csak tesin.:)
2013. aug. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%
Tesi órán. Amúgy szerinted csak cicanaci meg melegítő van? Mert akkor eléggé hülye lehetsz. Melegítőt hordani utcára(sportoláson kívül) igénytelen és tróger. Általában farmert hordok, vagy szövetnadrágot. Pedig formás a fenekem, csak nem mutogatom. Gondolom életedben nem volt még csajod(még formátlan fenekű sem), hogy így süt belőled a felháborodás.
2013. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!