Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba milyen gyakran vesztek...

Suliba milyen gyakran vesztek fel melegítő nacit?

Figyelt kérdés
Errefelé max 1-2 embert látok abban lányok közül,tényleg ennyire arra mentek csajok,hogy a kis formátlan p.csátok mégis kirajzolódjon a cicanaciban?

2013. aug. 27. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én soha(kivéve tesiórán)
2013. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

suliba soha

én is láttam már pár csajt abban,de szerintem csak azért csinálják hogy villogjanak az új adidas melegítőjükkel

szánalmas...

2013. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem vennék fel melegítőt, nem oda való, max edzésre meg tesire jó. Épp olyan minthogy pizsamában sem mennék, mert nem oda való az sem. A cicanaci meg alapból gáz, mivel az valójában csak harisnya.
2013. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Én se veszek fel soha, régen se volt rajtam egyszer sem suliban. A melegítőnaci itthonra vagy edzésre való, nem utcára.


23L

2013. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A pózereket én sem szeretem.Na de akinek a stílusához passzol (hip hop) és gyakran jár ilyen laza ruhákban,azt mi a halálért beszélik ki,és problémáznak ha a másiknál aki kirakatember annál meg nem? :)
2013. aug. 27. 23:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tornaórán kívül nem hordanék ilyesmit.
2013. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak tesiórára meg sportnapra hordok ilyesmit. Cicanadrágot sem szoktam hordani. Vagy nadrágot, vagy szoknyát-ruhát hordok.

Esetleg még olyan alkalmakkor hordok melegítőt/régi farmert, amikor tudom hogy a ruhám nem praktikus vagy "koszos" esetleg "fizikai" eseményről van szó. ( festettünk és díszítettünk termet tavaly az osztályommal, meg ilyenekre gondolok:-))

2013. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tesiórára hordok,amúgy farmerpárti vagyok

sokan leszólnak hogy nem elég nőies a stílusom,de a melegítőnaci szerintem sem "illik" suliba

2013. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Soha, még tesiórán se
2013. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Soha, max. tesin
2013. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!