Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok nekem ajánlani olyan...

Tudtok nekem ajánlani olyan magassarkú cipőt, ami viszonylag kényelmes? Telitalpú ne legyen, kb 8 cm sarok és zárt orrú. Vettem már kettőt, de kényelmetlen a fazonjuk.

Figyelt kérdés
Képlinkek is jöhetnek
2013. aug. 27. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Szerintem sok múlik azon hol vásárolod mert én pl felpróbáltam ugyan olyan cipőt az egyik kínaiban és egy márkás üzletben is a kínai cipőben állni alig bírtam a márkás mintha rajtam sem lett volna olyan kényelmes volt. szóval sztem indulj el és nézz körbe milyen üzletek vannak.
2013. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!


Magamból kiindulva, ha már 2 olyan cipőt megvettem ami nem kényelmes, tuti, nem keresnék már többet, lehet, hogy nem a fazon, hanem a sarok magasság miatt nem tudod hordani a cipőket!

Kicsit kisebb sarokkal kéne nézned cipőt, s talán találnál olyat amit hordani is tudsz!


Üdv 29N

2013. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magadnak kell megtalálni a kényelmes cipőt. Nem feltétlen függ attól, hol vásárolsz, mert nekem már törte fel 15ezres magassarkú is a lábam, de lehúztam már 10 órát kínai 13 centis sarkú cipőben is. A lényeg az, hogy próbáld fel, és ne az legyen, hogy oh, ez méretileg jó. Legyen a lábadon, mászkálj benne, érezd, hogy ha fordulsz, ha lassan, gyorsabban mész, milyen érzés. Nyom valahol? Hol? Kényelmes? Kiesik belőle a lábad? Elég stabilan tudsz benne menni? Ez a lényeg. Soha ne vegyél csak olyan oh, ez elég jó lesz alapon magassarkút, mindig, minden esetben vedd fel és sétálj, mozogj benne.
2013. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A két eset egy 18 ezres és egy gagyibb 6 ezres cipő volt, tehát a két véglet. A magasságuk is változó. A baj az, hogy kijár belőle a lábam, de a bokapántot nem szeretem. Viszont akkor gondolom jobb lenne egy, ami bokánál is tartva van, nem?
2013. aug. 29. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!