Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek milyen...

Lányok! Szerintetek milyen (lent)?

Figyelt kérdés
már a suliba mindenki magassarkút és magassarkú csizmát hord én is akarok egyet hordani(3cm-es) nem ciki???mármint hogy mások azt mondják hogy még kicsik vagyunk ehez de szerintem már egy 3 cm-es sarok nem nagy szerintetek felvegyem (bokacsizma) ?? bocs ha hibásan írok de érintkezési hiba van a laptopommal 12/L

2012. okt. 29. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem igen gázul néz ki, hogy egy láthatóan is gyerek, magas tűsarkú csizmában tipeg. Oké, hogy csak 3 cm, de én már láttam több kislányt is, és nagyon megnéztem, hogy ez meg hogy néz ki...
2012. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia am nem tűsarkú de igaz hogy nem értünk egyet de köszönöm hogy válazoltál
2012. okt. 29. 13:53
 3/9 mmano88 ***** válasza:
Szerintem is idétlen amikor egy kislány próbál "nőnek" öltözni, hiába látják magukat csinosnak. Akik idősebbek azoknak nagyrészt ez lesz a véleménye. Pár év múlva meg majd visszanézed magad képeken, vagy visszaemlékszel erre és te is rájössz, hogy elég ciki voltál..
2012. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12 éves lány mióta kislány ?? nem inkább lány??
2012. okt. 29. 14:00
 5/9 anonim válasza:
nagyon sok múlik azon,hogy alapjáraton mennyire vagy nőies meg öltözködésed mennyire nőies és hogy nagyobb lányként viselkedsz-e. ha korodhoz képest csajosan és stílusosan öltözöl (esetnek még emiatt alapjáraton idősebbnek is néznek) akkor nem gondolja senki a fentebb említetteket szerintem. :)
2012. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem azért a 3 centis nem olyan vészes... de az már kibszottul ciki, ha csak azért akarsz magassarkút hordani, mert a többi kismajom is azt hord.
2012. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Egy 12 éves kislány igenis KISlány. A 3 cm-eres sarkú cipő meg alapjáraton nem vészes de nem hiszem el, hogy mindenki az iskoládban már magassarkút hordana
2012. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönök mindent és télleg mindenki de végül mégs sarkaan csizmám lett
2012. okt. 29. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Jézusom,már 12 éves korban is kezditek ? ?

Nem hiszem hogy mindenki azt hord,és elég gáz hogy utánuk mész.

2012. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!