Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves lánynak nem gáz a...

16 éves lánynak nem gáz a magassarkú?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a magassarkúak, de még azért nem vettem, mert nem tudom hogy hülyének néznének-e!? Szerintetek? És ha veszek max mekkora lehet? :D

2012. nov. 19. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
nem,sőt nőies!:) csak figyelj arra hogy ne mindig abban járj,mert árt a lábaidnak+ne 18 centis legyen..
2012. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Nekem "állandó" használatra ( minden nap fel tudom venni) van egy 5-6 centis telitalpú boka cipőm, illetve most vettem egy 10 centis alkalmit( ez körömcipő). Ezt természetesen, csak alkalmakra!! ( megsúgom, hogy én az ilyet pl. suliba veszem, csak át) De, hogy válaszoljak is. Szerintem nyugodtan hordhatsz magassarkút:D De mindennapra, azért én hanyagolnám a 6 centitől nagyobbat.:))

15/lány

2012. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Tudom le leszek szavazva a divatolós tinik által, de ez marha egészségtelen, tönkreteszi a csontjaidat, gerincedet, eldeformálja a lábad. Valamint gáz mikor 6+ cm-esben csoszognak a tinik, mert járni még telitalpúban sem tudnak csak görnyedve, az meg marha csúnya, nem értem ők ezt hogy nem veszik észre.

Amíg a csontok növésben vannak (kb 21 éves korig) semmiképp nem kéne még magassarkút hordani.

2012. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
37%
Én gyakran hordok magassarkút ráadásul sokan mondják hogy úgy járok benne mint egy modell....pedig 15 éves vagyok futni is szoktam benne( pl.órára, elérjem a vonatot) sose esek el és 9-8 cm es a sarkuk..nyugodtan hordj de azért ne minden nap vagyis nem minden tini csoszog!!!!!
2012. nov. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

alkalmanként hordhatsz, csak ne váljon mindennapivá :) nekem van egy 11 centis körömcipőm (évente kb 2x van rajtam) és egy 8 centis csizmám (nem tűsarkú, kényelmes, de nem hordom minden nap). :)


16/L

2012. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%

A #3 válasszal értek egyet, legnagyobb részben. Persze azt is megértem, hogy ha olyan közösségben vagy, ahol szinte minden lány magassarkút hord, akkor nehéz máshogy öltözködni. Azért az persze nem mindegy, hogy hogyan fog kinézni a lábad mondjuk 10 éve múlva. Vannak fiúk, akik szeretik a női lábakat,é s hát... ...még egy nőt sem láttam olyat, aki állandóan magassarkút hordott és még szép is volt a lába mellé. Ez talán nem lehet véletlen.

Ha meg csak kényszerből viselsz ilyet, az még csak rosszabb összhatást kelt, hidd el!

2012. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen egyáltalán nem gáz sztem csak ne legyen 20 centis.
2012. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyet mondok: aki magassarkút vesz fel, nem jelenti ugyan azt, hogy viseli is!


Nevetséges, amikor 14-15 éves kislányok felveszik a 10 centis magassarkút, és görnyedt háttal, behajlított térdekkel, kifelé álló lábfejekkel, mamutlépésekkel haladnak, és ők most " A Nőcik".


Ha még nem volt magassarkúd, szerintem 5-6 cm-es cipővel kezdj el gyakorolni, és később vegyél magasabb sarkút, de ügyelj a járásodra, hogy elegáns és magabiztos legyél a cipellőidben! :)


Egyébként 16 évesen már felvehetsz, de válassz alkalomhoz illőt (mondjuk suliba ne feltétlenül járj 10 centisbe, csak ha nagyon olyanod van. :))

2012. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
végülis ezt vette meg :) vélemény? [link]
2012. dec. 11. 19:05
 10/10 anonim válasza:

Az a lényeg, hogy neked tetszik. De azért módjával.


#6

2012. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!