Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a ruhaterveimről?

Mit gondoltok a ruhaterveimről?

Figyelt kérdés

Élek-halok, oda meg vissza vagyok a cipőkért. Nagy vágyam, hogy egyszer sikeres "cipő-tervező" legyek (fogalmam sincs, hogy nevezik az ilyesmit)

Sajnos nem tudom, hogyan induljak el ezen az úton, ezért gondoltam, kezdetnek jó, ha felteszek a netre néhány tervet. Kézzel rajzoltam őket, digitális rajztáblával, és egy festőprogram segítségével. Több terv is van, egyelőre csak négyet tettem fel, aztán majd ha úgy ítélitek, felpakolgatom a többit is :)


Szóval itt a blogom, amelyen belül a "Shoes" menüpontra kattintva megnézhetitek a munkáimat. Őszinte, ámde kulturált véleményeket szeretnék. :)

[link]



2012. nov. 17. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Gyorsan szeretném megelőzni a bajt, ezek - amiket felraktam - NEM hétköznapi viseletre lettek tervezve. Persze hétköznapi terveim is vannak.
2012. nov. 17. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:
a fekete kék csíkos nekem tetszik :D bár nem szoktam magassarkűakat hordani ezt tuti megvenném :D
2012. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alapjából azt mondanám, hogy nem tetszenek egy kicsit sem, de a nem tetszésemet nagyban befolyásolja a cipő formája is. Tervezel másféléket is? :) Kíváncsi vagyok mennyire tudsz mozogni a még kreatív és az undorító határán belül. Nem rossz amit csinálsz, nem, nem ezt mondom. De ha például -hasamra csapok- kérvényeznék tőled egy westerncsizma tervet, vagy egy punk stílusú bakancs tervet, illetve egy lapostalpú cipőset, meg tudnál lepni? :D Ha szépen kérem?
2012. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ilyen cipők:)
2012. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: tervezzek lapostalpúkat? :)
2012. nov. 17. 22:45
 6/10 anonim ***** válasza:

A 3. véleményét osztom!


Érdekelne, hogy mennyire tudsz mozogni a normális-abnormális határai között :)

2012. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem rossz. ha publikálsz hétköznapi cipő vázlatokat is, írd meg ide kommentbe, kíváncsi vagyok ;]
2012. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pink-sárga tetszik, de a többi nekem túl "extrém", és egyáltalán nem tetszenek az ilyen fajta cipők, én jobban szeretem az elegáns, visszafogottabb cipőket és ezek közül talán a pink-sárga áll a legközelebb hozzá, de az is csak a formája miatt, a színe miatt már nem hordanám :)
2012. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nekem nem működik a link?
2012. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem megy a link, megváltozott:


[link]


(mostanában nemigen raktak fel új tervet)

2012. dec. 10. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!