Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a Deichmanos...

Mit gondoltok a Deichmanos csizmákról? Mennyire áznak be? Érdemes ott drágább csizmát vásárolni? Milyet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én 6-7 ezer ft-ért vettem tavaly 2 db csizmát,egész télen hordtam őket és teljesen újszerű állapotban vannak idén is,nagyon örülök neki:) Érdemes amúgy 2-re beruházni akár 2 olcsóbbra is hogy ne egy cipőt nyúzz,tovább kitart a használhatósága.

Beázásra bizonyított nálam,ellenben egy 2 évvel ezelőtti csizma ami beázott rögtön.

Én egy velúrt és egy műbőrt vettem amúgy. Velúrt azt szárazabb időben használom,műbőrt nagy hóban,latyakban.

2012. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég változó. Van olyan Deichmann-os csizmám, ami kevésbé ázott be, és kibírt egy szezont, de kettővel is jártam már úgy, hogy keresztbe kettérepedt a lábamon a talpa útközben, mind a kétszer esőben...
2012. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is változó tapasztalataim vannak. A beázás ellen egyébként az ugyanott kapható impregnáló spray nagyon hatásos, szóval azzal sose volt gondom. Viszont volt több olyan csizmám a Deichmann-ból, amiben a kaputól kezdve gyakorlatilag egy lépést sem kellett mennem a következő sarokig hóban, annyira csúszott a talpa! Erre érdemes odafigyelni. Amúgy a Fifth Avenue márkájú csizmák szerintem egészen jó minőségűek, de azok között is belefutottam már balesetveszélyes példányba:(
2012. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ezek a csizmák mennyire magas talpúak? Én mindenképp magas sarkút szeretnék, ami nem túl magas, de azok általában elöl elég vékony talpúak. Az impregnáló spray minden típusra ajánlott? Mindegyikre adnak garanciát? Ha probléma van, milyen a hozzáállásuk?
2012. nov. 8. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen talpú ami csúszósabb?
2012. nov. 8. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, vannak vékonyabb, meg vastagabb talpúak, elég széles a választék. Garancia amúgy mindre van, és elég normálisan állnak hozzá, ahogy az impregnáló spray is mindre használható. Nekem most amúgy egy 6 cm magas sarkú 5th Avenue csizmám van, ennek egész jó a talpa, kb. 1 centi vastag. Ez már nem fagy át, de még bőven úgy érzed, hogy a talajon jársz, nem csak billegsz valamin:)

Amúgy azok a csizmák csúsznak nagyon, amelyeknek sima a talpa. Szóval minél barázdáltabb, annál jobb, de a recéktől se várj csodát. Meg a talp anyaga sem mindegy!

2012. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!