Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sok minőségi különbség...

Timido kérdése:

Nagyon sok minőségi különbség van egy kínais 3000 és egy deichmanos vagy humanicos 6-9000 forintos magas sarkú cipő között?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Deichmanos ugyanolyan vagy rosszabb, mint a kínais. Humanicosat nem próbáltam.
2012. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 6-9 ezres kategória különböző minőségű cipőket tartalmazhat. 6 ezer körül inkább gagyi kínaiakat találsz, 9 ezerért már - ha szerencséd van - kifoghatsz jobb minőségű cipőt is.
2012. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

deichmann saját márkája és a humanic is kínai.

Én deichmannban soha többet nem veszek magassarkút az biztos! Először vettem egy sima kis szandált 1 hónap múlva szétjött, utána a másodiknak meg 3 használat után lejött a gumi a sarkáról!! Humanic valamivel jobb úgy tudom..

2012. márc. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minőségileg semmi különbség nincs. Én azért nem vásárolok kínaiban, mert ott nincs garancia. Tehát ha 2 hónap múlva baja lesz a cipőnek, akkor így jártam. :( A Deichmanban és Humanicban viszont 6 hónap gari van a cipőkre. Már többször vittem vissza cipőt mind a két helyre és eddig mindig pozitívan álltak hozzá. Levásárolhattam az árát, vagy akár vissza is adták a pénzt.
2012. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi különbség sokszor....Még egy 20 ezres devergo csizmával is mellé lehet fogni...

Volt olyan kínaipiacos balerinám,ami 3 év után kezdett tönkremenni.Mindenki csak dícsérte milyen szép a cipőm:P Kényelmes is volt.


Deichmannba pl én csizmát már többet nem vennék.Az egyik csizmája(trendi volt)totál szétszakadt és szétkopott 1-2hét után...


Viszont: érdemes megőrizni a deichmannos garanciát,mert féléven belül ha elromlik a cipőd és nem lehet csináltatni,akkor azonnal kicserélik,ill ugyanannyiért levásárolhatod!

2012. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Deichmannban 2 év a garancia!! Én csomószor vettem már ott cipőt és nem bántam meg. Lehet, hogy kifogtam mindig a jót? Vagy csak jól tudok választani?? Nem tudom...

Viszont én mindegyiket szarásig hordtam és sosem tört le semmi, vált el a talpa, szakadt el..stb

Tényleg kínaiban vett cipőket viszont tényleg csak párszor tudtam felvenni, mert szétszedte a lábamat.

2012. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 3 közül nekem a Humanic vált be a legjobban.
2012. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A humanicban árulnak nem kínai cipőt is de az nem 9000 ezer hanem 19-29-39.

A deichmannban a márkásabbaknak meg olcsóbb kínai talpuk van, azért is tudják olcsóbban adni, mert csak a felső részt veszik meg a gyártótól. Ha olcsót akarsz akkor a kínaiban olcsóbban megkapod ugyanazt a cipőt, de csak annál több kínai fog bevándorolni az országba, szóval jobb ha magyartól veszed a kínait is.

2012. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Deichmannban is kínai cipő van, csak drágábban, főleg a Graceland cipők. De ugyanakkor vannak tiszta bőr cipők pl: Medicus, 5th Avenue, Janet D., amiktől lehet nyugdotan venni.
2012. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs köztük, ugyanolyan kényelmetlenek és ugyanúgy elkopik a sarkuk.
2012. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!