Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorker vagy kínai?

New Yorker vagy kínai?

Figyelt kérdés
Régen sokat jártam kínaiba,de olyan szinten eldrágultak,hogy csak lestem.3 hónapja voltam utoljára kínaiba,de a farmer amit vettem 5999 forint volt.A felsők 3-4000-től kezdődnek.Ma vettem a New Yorkerbe 1499 forintért egy divatos felsőt.Szerintem a kínaiak szörnyen pofátlanul drágán árulják a szar! cuccot.Egyszer nem vettem észre és lyukas pólót vettem meg,persze visszacserélni nem voltak hajlandóak.Ti hova jártok?Illetve hova mennétek,ha nem ezekbe jártok vásárolni?

2013. aug. 19. 12:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van kérdező. Nem elég, hogy a kínai áruk háromnegyede sokszor selejt és nem cserélik ki, de most már lassan sokkal drágábban adják a cuccokat, mint a márkás boltok, akik garanciát is vállalnak. (Bár a New Yorker minősége nekem egyenlő a kínaiéval). Érdemes elcsípni a szezon végi kiárusításokat a kínaikban, mert akkor a minőségükhöz méltó áron megtudsz szerezni 1 jó rucit.
2013. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Igen,most talán megyek Glamour-napokon...;D
2013. okt. 9. 19:03
 23/23 anonim válasza:
Chibo.
2013. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!