Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorker vagy kínai?

New Yorker vagy kínai?

Figyelt kérdés
Régen sokat jártam kínaiba,de olyan szinten eldrágultak,hogy csak lestem.3 hónapja voltam utoljára kínaiba,de a farmer amit vettem 5999 forint volt.A felsők 3-4000-től kezdődnek.Ma vettem a New Yorkerbe 1499 forintért egy divatos felsőt.Szerintem a kínaiak szörnyen pofátlanul drágán árulják a szar! cuccot.Egyszer nem vettem észre és lyukas pólót vettem meg,persze visszacserélni nem voltak hajlandóak.Ti hova jártok?Illetve hova mennétek,ha nem ezekbe jártok vásárolni?

2013. aug. 19. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyetértek..régen én is sok mindent vettem kínaiban, de most már gyakorlatilag tényleg minden drágább, mint pl egy plázás boltban. Ráadásul én kb mindig leértékelt cuccokat veszek, így meg pláne..
2013. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én is most kihasználom a nyár végi akciókat..:D
2013. aug. 19. 13:03
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

A New Yorker ugyancsak "kínai" (már ha a rossz minőség szinonimájaként használod a szót)!

A varrás pocsék, az anyag szintén.


A "hagyományos kínaikban" ugyanakkor mostanában alig találok kínai ruhát***. A címke szerint magyar és olasz termékek vannak többségben.


***pedig azt keresnék. Kisméretű klassz felnőtt ruhát, amilyet eddig csak online sikerült Kínából és Tajvanból.

2013. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én még nem vettem észre,hogy a New Yorker szar lenne,a kínaival viszont többször befürödtem.:D
2013. aug. 19. 13:16
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 éve nem vásárolok kínaiban, mert nagyon drága lett. Farmer 6-7.nél kezdődik, pulcsi is 4-5.

A minőség sem a legjobb, főleg az árakhoz viszonyítva.

Szerintem New Yorker-be, H&M-be, meg még egy csomó helyen olcsóbb és jobb cuccokat lehet találni.

2013. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek utolsó.:D
2013. aug. 19. 15:06
 7/23 anonim ***** válasza:
A New Yorker -nek jó minőségű cuccai vannak. Anno vettem egy pólót 1500 ft-ért. 3 évig hordtam. A végén csak kinőttem.
2013. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én mindig New Yorkerben és H&M-ben vásárolok, néha Tally Weilj. A minőséggel eddig semmi gondom nem volt, ha odafigyelek, hogy jó anyagot vegyek meg, megnézem az összetételét. A nyárvégi leárazásoakt most én is kihasználom, úgy vettem az őszi kabátom 3 ezer forintért :)
2013. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon is jó anyagúak a new yorkeres ruhák:D régen vásároltam néha kínaiba, de egyszer vettem ott pár pulcsit és egy hét múlva kiszakadt az összes..azóta nem veszek ott semmit, inkább pláza, ha vannak leárazások, akkor még olcsóbb is:D
2013. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
H&M-be én is mennék mert olcsó,csak nálunk nincs. :\
2013. aug. 19. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!