Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek csinos, olyan...

Hogyan legyek csinos, olyan akiből sugárzik a vidámság és az önbizalom?

Figyelt kérdés
Nem miniszoknyára, kivágott felsőkre és egy tonna sminkre gondolok, hanem jól mutató csinosabb ruhára, pár kiegészítőre, meg ilyesmi.. Eddig nem öltözködtem valami lányosan, de már egyre jobban hiányzanak a színek, és az, hogy csinos legyek, csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá. 14/L
2013. aug. 17. 17:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Mosolyogj és vedd észre, hogy színek, csinos ruhák nélkül is végtelenül értékes vagy :) sokkal fontosabb, hogy hogyan bánsz a körülötted élő emberekkel, és ha nem az "Én"-t fogod keresni, akkor meglátod, hogy sokkal vidámabb és önbizalom dúsabb lettél..ez kezdetnek remek lenne..utána jöhetnek a csinos ruhák :)
2013. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg magad alaposan: vedd észre ami szép, és hangsúlyozd.

És tudatosítsd magadban hogy igenis vannak jó adottságaid. Lehet hogy rosszak is, de legyél tisztában a szépségeddel.

És ha önbizalmad már van, akkor igazából kukászacskót is hordhatsz, úgy is vonzó leszel.

2013. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
22%
Sz*pj le minden szembejövő fiút, MOSOLYOGVA ;)
2013. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!