Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki nyáron, ilyen meleg napok estéjén is hosszú nadrágot hord?

Figyelt kérdés
Délután 5-6 után, nem ciki? :S Elég fázós vagyok, és sokáig kimaradunk, mellesleg a szúnyogokat sem bírom. :S
2013. aug. 5. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Este én is szoktam. Hidegebb is van és utálom a szúnyogokat. Ha látok valakit hosszúnadrágban nem gondolok semmit. Ha most elgondolkozom rajta, akkor este fázik/szúnyogok. Nappal pedig, hogy van valami a lábán amire nem büszke
2013. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
rajtam most is hosszú gatya volt :D.. másokon is láttam
2013. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Cikinek egyáltalán nem ciki de ha meleg van akkor könnyen kipattoghatsz hosszú nadrágban:D
2013. aug. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róla, hogy van esze és nem hiú: százszor jobban megvéd a tűző napsütéstől egy lenge vászonnadrág, mint az, ha szabadon hagyjuk a bőrünket.
2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ívy1 ***** válasza:
Én is szoktam például gyantázás után,vagy amikor tudom hogy olyan helyre megyek ami klímás stb. Egy fehér cicanadrág simán belefér,este szoktam feketét is.
2013. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!