Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki nyáron, ilyen meleg napok estéjén is hosszú nadrágot hord?

Figyelt kérdés
Délután 5-6 után, nem ciki? :S Elég fázós vagyok, és sokáig kimaradunk, mellesleg a szúnyogokat sem bírom. :S
2013. aug. 5. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem az, ha neked így jó, akkor vegyél hosszúgatyát
2013. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Estére én is hosszút vennék. Tavaly szinte egész nyáron hosszú nadrágban jártam, mert az sokkal csinosabb rajtam.
2013. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én még napközben is fel tudok venni ilyen melegben hosszú nadrágot, volt, hogy munka miatt kellett, volt, hogy nem volt hirtelen tiszta rövidnadrágom, stb... ha valaki bírja, akkor azzal nincs semmi gond, és főleg nem ciki...
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki!
2013. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki , én egèsz nyáron hosszú nadrágra és hosszú ujjú felsőkre vagyok kényszerülve a nap allergiám miatt sosem szôlt le érte senki.
2013. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
64%
én csak nem értem rövid cuccban ismegsülök:S
2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem ciki :) nagyon is aranyosnak tartom :)
2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy hátha nincs alatta bugyi :D
2013. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
nem gáz én azért szoktam mert most tanulok vezetni és nem szeretek rövidnaciba :DD
2013. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is napallergiám van, azért járok hosszban, bár inkább csak pamut leggingsben egy hosszított felsővel, még sosem néztek rám furcsán 40 fokban sem és amúgy sok ember látok ilyenkor is hosszú nadrágban, nappal is...
2013. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!