Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a most...

Kinek mi a véleménye a most nagyon trendi over-knee-bootsokról? (térd fölé érő csizma)

Figyelt kérdés

[link]


nekem olyan van mint az utolsó képen Hayden-nek,tnap vettem,demég nemvolt rajtam!

Fiúk!Szerintetek szexi?

Csajok!Ha meglátnátok 1 lányt ilyenben(akinek a ruhája tök visszafogott(an)divatos,mert ugye ez elég feltűnő csizma ésha még hozzá miniszoknyát vennék...gáááz:D)mi lenne az első reakció?

Nemazért kérdezem mert mittudomén nmmerem felvenni,csak kiváncsi vagyok a véleményekre:D

18/L


2009. okt. 25. 11:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem állat! Egyszerűen remek. Alig várom hogy megkapjam a fizum, már ki is néztem eggyet. :-)
2009. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon jól nézki és egy megfelelő ruhadarabbal nagyon szexi tu lenni. DE én csak azoknak alyánlanám akiknek nem vastag a combja :D
2009. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

én vékonyvagyok:D 170cm 50 kg:)

kösz mindenkinek a választokat:D

2009. okt. 28. 16:28
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is akarok ilyet!!


Hol vettétek??

2009. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!