Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a most...

Kinek mi a véleménye a most nagyon trendi over-knee-bootsokról? (térd fölé érő csizma)

Figyelt kérdés

[link]


nekem olyan van mint az utolsó képen Hayden-nek,tnap vettem,demég nemvolt rajtam!

Fiúk!Szerintetek szexi?

Csajok!Ha meglátnátok 1 lányt ilyenben(akinek a ruhája tök visszafogott(an)divatos,mert ugye ez elég feltűnő csizma ésha még hozzá miniszoknyát vennék...gáááz:D)mi lenne az első reakció?

Nemazért kérdezem mert mittudomén nmmerem felvenni,csak kiváncsi vagyok a véleményekre:D

18/L


2009. okt. 25. 11:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig tetszettek..bár én szeretem a domina-stílust alapból is.
2009. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Sztem tök menő, én is szeretnék magamnak ilyet a télre!

23 L

2009. okt. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Komoly helyre ne vedd fel, pl iroda, ahhoz k-rvás
2009. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Ez menő?Szerintem pont a bokacsizma a divat.Lehet h az ilyen képeken a sztárokon, vagy modelleken jól mutat, de ha az utcán szembe jönne velem, kiröhögném...
2009. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg a bokacsizma tökre idétlen tömegcucc... mindenkin az van, elég gáz. Ez a csizma nem jön az emberrel szembe 1 percenként egy ideig, az tuti. És lehet úgy viselni, hogy ne legyen k.rvás. tegnap láttam egy csajt a metrón, csőnadrágba betűrve hordta, fekete rövid dzsekivel, nagyon jól nézett ki.
2009. okt. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

a bokacsizma ÉS ezis divat...mert tavaly is 1 csomó kifutón ottvolt,de most kapták fel igazán.

egyébként nekem pont ez jutott eszembe,hogy jó hogy nemfog velem szembejönni az utcán,mert mire M.O.-ra eljut 1 trend...

ez olyan mint hogy pont 1 éve vettem meg az első bőr cicagatyám(akkor még sehol sem lehetett itthon kapni,az ebayről rendeltem)és mindenki tökre megbámult h ezen meg minvan?!mostmeg már minden csajszi ebben rázza a seggét...szal mire hozzájuk ez eljut az kb jövőtél:D

2009. okt. 25. 13:11
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Hát, nekem már 2-3 éve is voltak ilyen csizmáim feketében, fehérben. Szerintem miniruhával vagy miniszonyával nagyon jól néz ki. És igen, a térd fölé érő csizma és a bokacsizma a divat most.

Ha meglátok egy lányt ilyen csizmában és hozzá illő ruhában, akkor azt gondolom, hogy jó ízlése van.

2009. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
nekem tetszik, csak úgy kell hozzá felöltözni, hogy sikkes maradjon, ne k*rvás.
2009. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem iszonyatos sexi és dögös. Nekem is van és imádom! MOndjuk leginkább csak discoba használom miniszoknyával. De tényleg nagyon bejön a pasiknak is. Most nagyon nagy divat, föleg a lakkos anyagúak.Sajna sokan mondják rá, hogy kur..s, de nem adok az olyam emberek szavára, mert egy nőt nem kinézete vagy öltözködése alapján kell megítélni, hogy k..va e vagy sem....
2009. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
juj én is szeretnék már régóta egy ilyen csizmát, de sehol nem találtam lapos sarkút :( mert ugye elég magas vagyok.. de nembaj nem adom fel :D
2009. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!