Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a most...

Kinek mi a véleménye a most nagyon trendi over-knee-bootsokról? (térd fölé érő csizma)

Figyelt kérdés

[link]


nekem olyan van mint az utolsó képen Hayden-nek,tnap vettem,demég nemvolt rajtam!

Fiúk!Szerintetek szexi?

Csajok!Ha meglátnátok 1 lányt ilyenben(akinek a ruhája tök visszafogott(an)divatos,mert ugye ez elég feltűnő csizma ésha még hozzá miniszoknyát vennék...gáááz:D)mi lenne az első reakció?

Nemazért kérdezem mert mittudomén nmmerem felvenni,csak kiváncsi vagyok a véleményekre:D

18/L


2009. okt. 25. 11:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ha gondolod priviben tudok neked küldeni olyan címeket ahol betudsz ilyet szerezni:)

azért csak ott mert nmigazán akarom reklámozni:D

énis most fedeztem fel nmrég ha hamarabb megtalálom nem mentem volna az enyémért Bécsig...:S

amúgy az enyém magassarkú:D

2009. okt. 25. 16:51
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Küldtem privit.

2009. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon nagyon tetszik! szeretek mindent ami ilyen nem hétköznapi (nem öltözöm pedig nőiesen...)! ha vékony meg hosszú lábam lenne, tuti felvenném! *.*
2009. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%
nem igazán értem h miért lenne 1 hosszúszárú csizma k.vás de mindegy... nekem nagyon bejön! én sem venném mini szoknyával, mondjuk, de beletömködött gatyóval simán :D és 1 lapos talpúba bizony én is beruháznék :P
2009. okt. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem király, vagyis ha úgy nézel ki, hogy jól áll, akkor király.


Mondjuk egy olyan összeállításban, mint Rihannán.

2009. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon bejön,csak az a baj h elég vékonyak a lábaim és még a térd alattiak is eléggé lötyögnek rajta ,úgyhogy én maradok a bokacsizmánál.
2009. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Klassz kis csizmák,viszont sztem ha szoknyához veszed fel,akkor vegyél fel egy fekete vastag harisnyát is,ahogy Hilary,úgy kevésbé erkölcstelen!
2009. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jól mutat, csak tudni kell viselni...

Egyik o.társamnak is van, és neki jól áll, de tudni kell hozzá megfelelően öltözni is, h azért ne hasson k*rvásan.

2009. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pl az első 2 képen tök fasza, de a 3. már nem igazán.
2009. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nagyon szép csak az a baj, h alacsony nőknek nem ajánlott mert optikailag még jobban alacsonyít.. És ezt a fajtát csak a ropi lábúaknak találták ki, mert csak azokon néz ki ilyen jól! Szóval én alapból teljes mértékbe kivagyok lőve, pedig úgy hordanám, csak lennék 10cmvel magasabb.. :D És 10 kilóval vékonyabb. :D
2009. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!