Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözhetnék csinosabban...

Hogyan öltözhetnék csinosabban, divatosabban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és semmi érzékem a divathoz. Mindig csak tornacipőt, farmert, pólót és bőrdzekit hordtam. Szeretnék divatosabban, csinosabban öltözködni ahogy a korosztályom nagy része. Tetszik ez a stílus de nem tudom mit mivel párosítsak. Küldhetnétek képeket a saját cuccaitokról, összeállításaitokról (lehetőleg minél többet). Nagyon megköszönném. Pár adat rólam. 160 cm magas, vékony testalkatú, félhosszú sötétszőke hajam és kék szemem van. A bőröm közepesen barna.

#öltözködés #divaosabban
2013. aug. 2. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

nézedess képeket pl lookbook.nu

vagy facebookon is vannak pl shopaholic.

itt lehet jó ötleteket találni én is nézelődök itt ha épp nem tudom mit vegyek fel vagy milyen ruha hiányzik a táramból :D vigyél fantáziát az öltözködésbe ne ijedj meg a kicsit extravagánsabb dolgoktól nem kell minden úgy kinézni mint a többi tinédzser. egy idő után elég unalmassá válik és nem is nőies a sima póló meg a farmer.

2013. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hordjál szoknyát, nem kell mininek lennie (térd fölé, térdig érő). Balerina cipő vagy egy magassarkú jól mutat farmerrel.

Színes kiegészítők (pl.: [link]

[link] )

Néz be ide: [link]

ezeket én csináltam, hátha tetszik valamelyik.. ^^

17/L

2013. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 19 éves vagyok, és így öltözködöm, vagyis ehhez hasonlóan. :) Láthatod, hogy ezek között sok az alapdarab, pl. egy fekete és egy fehér atléta, ezeket szinte bármihez kombinálhatod, vagy egy fekete, vastag harisnya illetve leggings. Télen is hordhatsz bátran szoknyát, egy csizmával nagyon csini tud lenni (persze, jó vastag harisnyával, vagy pamutharisnyával).

[link]

2013. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Bocs a rengeteg képért de valamiért imádok linkelgetni :D

2013. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!