Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rapper csaj öltözködés? (West...

Rapper csaj öltözködés? (West coast)

Figyelt kérdés
Csakis az RTM! Imàdom Busàt! Teljesen magàval ragadott az egèsz rap dolog.. màr harmadik ève. Eddig az öltözködèsemmel ezt nem tükröztem, ès Bustàs pólókat sem tudtam rendelni stb.. de most mar van rà lehetõsègem..:) arra gondoltam hogy egy szûk vilàgos farmer, egy laza RTM-es pólóval nem lenne rossz... de arra vagyok kivancsi, hogy nektek vannak-e mèg ötleteitek..? Sapit nem szeretem... nemtudkm mivel tudnam mèg jobban kifejezni... nem tudjàtok, hogy dögcetlit hol lehet venni? Ès hogy mennyibe kerül? Ötleteket, linkeket vàrnèk...:) píísz ?

#öltözködés #Rappercsajj #dögcetli
2013. júl. 27. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Közöd nincs a raphez. "West coast"? Annak mi köze Bustához vagy az RTM-hez? Inkább ne erőltesd, mert sz*rt se tudsz a rappről és amúgy is van már elég agyatlan ríltríl pics*a.
2013. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látom hatalmas sötétség honol a fejekben, de megpróbállak felkirályosítani. West Coast annyit tesz hogy az USA nyugati partja, tehát a nyugati parti gengszter rap. Eazy E, B.G. Knocc Out, Dresta, 2Pac, Warren G, Nate Dogg, ezek west coast zenét nyomattak. Nem tudom hányas voltál földrajzból de Magyarország és az USA nyugati partja igen csak távol esik egymástól. De köszönöm hogy tanúbizonyságot adtál arra az állításomra hogy közöd nincs a rapphez, jobb lett volna csendben maradnod.
2013. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"egy szoval sem emlitettem hogy Busta Amerika nyugati partjan rappelne stb..xdd"


Miért én igen?


Csak azt mondtam hogy West Coast Style-t a West Coastosok nyomatnak, az hogy ő mit mond tök mind egy. Bárki mondhat bármit attól még nem lesz igaz. De szerintem ez az ő szájából is csak egy hangzatos közhely volt, ő sem gondolta komolyan. De ahogy látom te még a szarát is megennéd porcukorral. Ne törd magad, csak egyre jobban aláásod magad az értelmi szintedet illetően...

2013. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha nem haragszol meg ezt a vitát rövidre is zárom. Túl intelligens vagyok ahhoz hogy egy magadfajta üres fejű pics*ával vitázzak. Szóval részemről itt téma lezárva, további szép estét neked.
2013. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nagyon ritka akik hozzák az igazi nyugati flow-t https://www.youtube.com/watch?v=I_xVIuKCZzM
2014. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!