Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek holnap nem nézne...

Szerintetek holnap nem nézne ki hülyén a cicaandrág?

Figyelt kérdés
Egy kicsit combos vagyok ezért nagyon nem szeretnék felvenni rövidnacit. Holnap szerintetek fekete cicanadrág hülyén nézne ki?
2013. júl. 23. 16:58
 1/7 anonim válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye!Huzd fel azt a rövidnacit :) cicanadrágban megsülsz :P
2013. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mihez. :)

Cicanadrágot ugye nem veszünk fel nadrágként. Ahogy lehet hordani pl., az a tunikás megoldás (esetleg ruha.) Pontosan mi az elképzelésed?

2013. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok; egyébként osztom az első válaszolót. :) Ne szégyenkezz, vegyél nyugodtan fel rövidnadrágot! :)
2013. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tunikához venném fel, abban viszont nincs meleg.
2013. júl. 23. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Vegyel ilyen terd alatt ero cicanacit akkor az kevesbe meleg nekem van olyan es sima feszulos rovid toppal hordom csak azok mondjak hogy nem lehet gatyakent hordani akik irigyek. Megnezed a divatbemutatokaat ott is ugy hordjak fashion tvstb. Meg divatlapokba is. Meg new yorker hm ujsag combosoknak jol all a terd ala ero
2013. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma is...
2013. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem irigységből mondják hogy gatya helyett undorító, hanem mert az. Ízléstelen és prolis, gratulálok annak aki úgy hordja.

Egyébként hülyének fognak nézni, mert rohadt meleg van, kevésbé néznének hülyének rövidgatyában, akkor is ha combos vagy. Ilyen melegben már senkit nem érdekel az alakod, viszont az értelmi képességeidet megkérdőjelezik ha felveszed a cicanacit.

2013. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!