Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya a rövidnadrág alá...

Harisnya a rövidnadrág alá holnap?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz ilyen melegben? Abban sokkal jobban érzem magam mint nélküle. :O :)

2013. júl. 19. 22:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Csak ilyen vékonyra gondoltam.
2013. júl. 19. 22:48
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak megsülsz benne. Én is utálok rövid ruhákban mászkálni, de muszáj, mert még meztelenül is melegem van. A helyedben nem venném fel, akkor már inkább valami térdig érő nyári ruhát.
2013. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én futás közben ezeket a zenéket hallgatom mostanában : http://www.youtube.com/watch?v=-DDePrlB2Z4 http://www.youtube.com/watch?v=WM4QuZlLC0U http://www.youtube.com/watch?v=QY08AFfzJKk Viszonylag ütemesek és hosszúak, ami azért is jó, mert amíg tart a szám, nem állok meg és így hosszabb távon bírom, ezen kívül ki tudom kapcsolni az agyam, mikor ezeket hallgatom. Persze a legtöbb ember nem szerei az ilyen zenét, de nekem nagyon bejön.
2013. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

éjszaka elmegy,

nappal a segged besül, a harisnya különben is meleg, miért érzed magad benne jobban, hiszen a lábad látszik, tény a formája kicsit szebb benne N

2013. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem olyan meleg, mint gondolod! Néha én is felveszem, hiába a nyár!
2013. júl. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
inkább ne vedd fel.
2013. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
10%
Nyugodtan, többen hordanak nyáron is és nem mindenkinek meleg benne. Én ha utazok szoktam látni nylonharisnyát nőkön, de én férfiként naponta szinte hordok nylont halásznadrághoz,én sem érzem csupasz lábbal jól magam, harisnyában annál inkább!
2013. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
de gondolom,nem feketét hordasz az utcán,én is kiprobálnám de nem merem,milxet hordasz ami nem látszik annyira?
2013. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7-es vagyok,tőlem kérded?Én nem feketét,mert abba kilométerről feltűnnék, testszínűt,világos vagy sötétebb,szeretek úgy.
2013. júl. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
köszi a választ7-es téged kérdesztelek,és volt olyan,hogy valaki észrevette? mit reagált?én a reakcioktól félek!csak sötétbe merem felvenni!
2013. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!