Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya a rövidnadrág alá...

Harisnya a rövidnadrág alá holnap?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz ilyen melegben? Abban sokkal jobban érzem magam mint nélküle. :O :)

2013. júl. 19. 22:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
szia!Ha egy városba laknánk bebizonyithatnám,hogy nem kamuzok a harisnyával kapvsolatban egy sör mellett elüldögélhetnénk valahol és dumálhatnák persze ez lehetetlen! most is abbsn vagyok,ésegy parkban ülől nagyon kellemes érzés!
2013. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a héten,meg ameddig ilyen kánikula van mellőzzük a harisnyát!Én ma már a Balatonba hűsöltem,egyébként szeretnék olyannal,akár veled találkozni,aki harisnyát hord,mert kíváncsi vagyok,hogy ő hogy hordja..Én Dunaújvárosba lakom,ha te a környéken,találkozhatunk felőlem.Akartam heteros harisnyás talit szervezni,de nem volt jelentkező..

És a barátnőd,hogy tolerálja ezt a dolgot?Hisz a legtöbb csajnak ez nagyon nem tolerálható,csak keveseknek,bár tényleg nem értem,miért kell ezt olyan komolyan venni.

2013. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
szia!hát akkor jó nyaralást neked!a párom nem foglalkozik vele de ez hosszu tőrténetde itt nem akarom leirni pedig van egykét sztorim ,sajna messze lakom, é győri vagyok pedig jolett volna találkozni!
2013. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Helló,köszi! Pedig leírhatnád a tapasztalatod, többen olvassák majd és kedvet kapnak hozzá, olvastam már néhány történetet, én is tudnék írni,de a lényeg annyi lenne,hogy titokban hordtam évekig,de aztán nem húztam rá zoknit úgy jártam,később pedig rövidnadrággal,ami sokkal feltűnőbb és sosem volt e miatt inzultusom..Ahogy a kérdező írja, a harisnyában jobban érzem magam,a lábfejemnek sokkal jobb.
2013. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező te milyen vékony harisnyát szoktál hordani?És miért jobb abban?Köszi:)
2013. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Hát ilyen melegben lemondtam róla... :)

Egyébként minél vékonyabbat keresek, ha hőség van. :)

2013. júl. 26. 19:34
 27/28 anonim ***** válasza:
Képzeld tavaly én mikor ilyen melegek voltak nyáron, Belinda Fascination 40 denes lycra nylonharisnyában voltam állandóan, egyszerűen nem tudom miért,nem tudtam megválni tőle,csak ha aznap strandoltam..Úgy voltam,meg idén is,hogy jobban érzem magam harisnyában,de nem szokott melegem lenni úgy, vékony lábú vagyok,vékony testalkatú és furcsa lehet aki lát harisnyásan,hogy meleg időben miért hordok.Te tudsz magyarázatot erre? Egyébként beszéltem olyan csajjal neten,aki szintén melegbe is hord nylonharisnyát,ő is azt mondta,hogy nincs melege abba.Mondjuk 2.napja nem húztam,a héten nem is akarok,de jobban szeretnék úgy lenni,de pl anyám nagyon ki tud akadni ezért,ha melege harisnyát húzok.
2013. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
én egyszer rövidnadrágba indult elotthonról, a párom mondta,hogy hoosszu nadrágba menjek mert fázni fogok! nem akartam át öltözni,erre azt mondta akkor legalább harisnyát vegyek alá!vittem magammal egyet,de nem mertem felvenni! most már az3rt probálkozom néha!
2013. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!