Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya a rövidnadrág alá...

Harisnya a rövidnadrág alá holnap?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz ilyen melegben? Abban sokkal jobban érzem magam mint nélküle. :O :)

2013. júl. 19. 22:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Mivel,hogy így járok mindenhova,posta,bolt,buszon,vonat,városban,sokan észrevették már,de nem szólt meg senki. Teljesen természetesen hordom,ezt fel kell vállalni aki szereti a nylonharisnyát. Te is menj ki úgy, térdnadrággal,valami könnyű cipővel, a harisnya amilyent szeretsz,tetszik. Első pár nap nehéz lesz, túl kell esni rajta,a lényeg magabiztos legyél. És ne akarj nőiesen kinézni,női dolgokat felvenni.
2013. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
köszönöm tanácsot,kifogom próbálni,és ha érdekel és nem veszed tolakodásnak szivesenleirom mit tapasztaltam.amúgy semmi női hajlam nincs bennem,csak imádom a nylonharisnyát.ha tehetem mindíg abban vagyok!
2013. júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ok váram mit tapasztaltál!Csak azért írtam a női dolgot,mert mindenki azt hiszi,harisnyát csak női cipőhöz,szoknyához lehet hordani,pedig magában is lehet.Nekem sincs női hajlamom,férfiasan öltözök,nézek ki.
2013. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ok!majd jelenkezem,örülők,hogy megoszthatom veled e dologgal kapcsolatban az észrevételeimet és kérhetek tanácsot! csak eddig nem találtam hasonlo valakit,aki megértene!szivesen beszélgetnék veled!
2013. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha tudok segítek.A kérdező is hátha ad tanácsot..Bár most nem a legideálisabb a harisnya,de pl aki hűvös helyen van napközbe,annak nem probléma, tűző napon kell lenni,én se húzok.
2013. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
szia!reggel elmentem boltba rövidnadrágba és egy 20 den harisnyába!a párom mondta szerinte nyugidtan menjek igy mert nem nagyon látszik! nagyon jo érzés volt!
2013. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Örülök, ugye nem nagy dolog?Csak reggel hordtad?Én reggeltől estig szeretem,ma is így vagyok,rájöhetnének az emberek,hogy nejlonharisnya vékony,könnyű ellenben a zoknival,praktikumból is lehet hordani,nem fől meg a láb,jó cipőbe,szandálhoz is(én így hordom,)mert mezítláb nem jó,izzadok,csúszkál,odaragad a talpam a szandálhoz,de harisnyával tökéletes és nem szorít,mint a zokni,igaz én 40 deneseket hordok,mert tartósabb és vastagabb.
2013. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
egésznap szoktam én is hordani,csak most nagyon meleg van!amúgy mindig abban vagyok!nem meleg a 40denes ilyenkor?
2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szoktad egész nap,amikor tegnap kezdtél el hordani, ez fura,remélem nem ugrassz ezzel a harisnyás dologgal.Vagy csak rövidnadrággal nem hordtad eddig?

Nincs melegem,nem sokkal vastagabb,de jó lycrásat hordok,ami kényelmes és nem meleg.Vannak borzasztó kényelmetlen nylonok,sokan lehet azért gyűlölik,mert nem tudják,hogy nem egyformák.

2013. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nem ugratlak hosszunacival hordom,nyáein vékony szövetnacival télen farmerral,eddig csak sötétben mertem felvenni rővidnacival!
2013. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!