Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rózsaszín póló nagyon bu. Is?...

Rózsaszín póló nagyon bu. Is? Linkelek egyet nagyából ilyen élénk elsősorban lányokat kérdezem

Figyelt kérdés
[link] persze nem női :D mondjuk ki mit mond akkor is hordom csak kíváncsi vagyok elsősorban lányok véleményére. 15/F
2013. júl. 21. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%

könyörgöm,fiú vagy kislány vagy??

hányinger hogy a pasik képesek felvenni ilyet

2013. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon nem férfias..az a pasi rögtön elvágta magát nálam, aki ilyen színt hord.


23/L

2013. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez csak idióta heteronormativitás. Marhaság az egész. Egy nő ma már simán visel sok évvel ezelőtt kifejezetten férfias ruhadarabokat, mint farmernadrág vagy sötét színeket. Sőt, pl egy nőt kifejezetten vonzónak tartanak pl egy férfi ingben libegni. Miért lenne gáz ugyanabban a korban egy férfin a rózsaszín póló? Ha a rózsaszín póló tetszik vedd fel, és adj egy pofont a társadalomnak.
2013. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
B*zi.
2013. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, ha egy pasi rózsaszínt hord. De amúgy van akinek jól áll.


26/n

2013. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy olyan cuccokat/színeket hordj amik tetszenek és jól állnak. Kérdés, milyen a személyiséged. Visszafogott vagy vagányabb? Ma már férfi is hordhat rózsaszínt és "lányos" színeket. Azzal azért számolj, hogy ez azért extravagánsabbnak számít mondjuk egy sima kékhez képest. Ha szolid srác vagy, akkor szerintem hanyagold a rózsaszínt. Ha bevállalod, arra azért figyelj, hogy mivel kombinálod, nagyon feszülős nacival, rózsafüzérrel, szétzselézett hajjal bizony "meleges" lehet...
2013. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!