Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rózsaszín póló nagyon bu. Is?...

Rózsaszín póló nagyon bu. Is? Linkelek egyet nagyából ilyen élénk elsősorban lányokat kérdezem

Figyelt kérdés
[link] persze nem női :D mondjuk ki mit mond akkor is hordom csak kíváncsi vagyok elsősorban lányok véleményére. 15/F
2013. júl. 21. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát eléggé az:D Alapból ANNYIRA nem lenne vele gond,csak már minden "menő" selyemfiú ilyenbe járkál.. És ez szánalmas..
2013. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
első ez nem menőség kérdése nekem tetszik akkor az nem gáz hogy valamelyik lány boxert hord am meg férfi ruhadarab...
2013. júl. 21. 20:05
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Nincs baj a rózsaszínnel, de 14 év fölött már legyen annyi férfiasság egy fiúban, hogy nem hord csajos cuccokat. Bár manapság divat lett és nem néznek meg miatta az utcán, de nem kell menni a tömeg után, inkább hordj olyan ruhákat amik férfiasabbá tesznek, ne olyanokat amiben bu-zinak néznek.
2013. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
"nem hord csajos cuccokat" ahogy írtam férfi ruhadarab...
2013. júl. 21. 20:09
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Valaki elkezdte ezt a rózsaszin pólót,seggtapadó gatyát+ fullcapp és kimész az utcára és 100 fiúból 99 ilyen,csak kb ennyi a baj! Valaki elkezdi és a többi idióta selyemfiú(nem tudok rá mit mondani) megy utána-.-
2013. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet van ilyen színű férfi póló de ha én fiú lennék eszem ágában se lenne felvenni olyan színűt.
2013. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
"lehet van ilyen színű" aszta mért mit gondoltatok? nőit hordok? vagy mi? xDD
2013. júl. 21. 20:32
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Jó kis színe van :) Szerintem jobb lenne egy halványabb, de nekem ez is tetszik...kicsit igaz tényleg selyemfiús, de bárki bármit mond, a csajok tudat alatt is szeretik az ilyeneket :)
2013. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az... nem annyira szeretem egy srácon a rózsaszínt vagy a világos lilát.A többi szín mind elmegy.

Valamiért elég lányos szín lett,és ez már igy is marad.Inkább hanyagold.Amúgy ez divat kb 2éve volt,amikor annyira sok csávó mászkált fehér szűk naciba,dorkóba és rózsaszín pólóba.Ja,és swarovski kristályos fülbevalóval.Ma már ez nem felfújt divat,és eléggé lecsökkent a hasonló öltözködésüek száma.

2013. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!