Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor nagyon meleg van...

Ilyenkor nagyon meleg van hoszúnadrágban? 11-ig lennék a városban.

Figyelt kérdés

Ahhoz túl szőrös a lábam, hogy rövid nadrágot vegyek fel, epilálni meg nincs most időm. :D

Borotválni meg nem akarom, de ha kidőlök hosszúnaciban, inkább lehúzom. :D


2013. júl. 9. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én pont az ilyen eshetőségekre akarok már régóta beszerezni egy jó kis hosszú szoknyát vagy egy vékony, vászon nacit.

Amúgy szerintem nyugodtan vegyél fel hosszúnacit. Biztos meleg lesz, de mások is szoktak hosszúnadrágban járkálni ilyenkor, ők is valahogy kibírják.

2013. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

mialatt kiiírtad ezt a kérdést, már az egyik lába le epiláltad volna.


amúgy ja elég meleg van, és rövidgatya+polóba jöttem haza motoron melóból reggel.

2013. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21 fok volt reggel 6kor :D
2013. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszu szoknya vagy leszarsz mindenkit es rovid szoknya/rovidnadrag/terdnadrag.
2013. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, túléltem hosszúnadrágban, nem is volt meleg, csak akkor kezdett el nagyon melegedni, amikor már hazafelé tartottam. :D


hát nekem minimum 1,5 óra a 2 lábam epilálása, ráadásul még nem is elég hosszú ahhoz az összes szőrszál, hogy egyben leepiláljam... :D

2013. júl. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!