Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tartjátok cikinek,...

Mennyire tartjátok cikinek, ha egy normális fiú kedvenc színe a lila?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem, de kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.
2009. okt. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. A rózsaszín, na az az lenne...
2009. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát végülis nem ciki, de ismertem egy srácot, aki lila iskolatáskával járt suliba. Az elég gáz volt, de sztem csak azért mert elég lányos kinézete is volt annak a táskának.:D

16/L

2009. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
semennyire. őszintén szólva, nem értem minek kéne ebben cikinek lennie, meg a rózsaszínt sem vágom miért 'ciki', de mindegy is. szerintem az egyetlen igazán ciki dolog a világon az amikor valaki folyton azon agyal hogy 'jajj most ez épp ciki vagy nem na vajon', húha denagy problémák, komolyan irigylem azokat akiknek nincs nagyobb gondjuk mint hogy melyik szín a ciki épp meg hasonló fasságok.
2009. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem meg igenis ciki.Mert a lila lányos szín.Az már más kérdés,h önmagában az,h az a kedvenc színe,még az nem ciki,de ha folyton lila ruhába jár,lila a táskája,mindene lila,neaggyisten lilára festi a körmét(mondjuk sztem nem,mert írta magéról,h normális),na ezek már gáz dolgok.Szerintem.
2009. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze, ha egy fiúnak mindene lila, az már túlzás, de véleményem szerint ha ittott megjelenik rajta a lila mint díszítés, az nem rossz.
2009. okt. 18. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyenesen imádom a lila szint.Ha egy fiúnak a lila szín a kedvence akkor már az én szerelmem:D Imádom a lila szint, az UTE-t és wáá..
2009. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy fiún díszítés (ékszer,stb) van,az már régen rossz.Ha még lila is,akkor az már überbéna.
2009. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A díszítést úgy értem, hogy lila csíkok a ruháján, vagy a cipőjén, de nem az egész lila. Ékszerről szó se volt.
2009. okt. 18. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!