Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel az első randira?

Mit vegyek fel az első randira?

Figyelt kérdés
Egy nagyon menő, vagány srác hívott el randizni, és nagyon be szeretnék neki jönni és csini szeretnék lenni...tudnátok ötleteket adni, hogy mit vehetnék fel? 169 cm vagyok és 57 kg nagyon csajos stílusom van és 17 éves vagyok..előre is köszi a válaszokat :)

2013. júl. 8. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl ruhát.
2013. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akik nem adnak normális válaszokat azok létszives kíméljenek...
2013. júl. 8. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel elég meleg van, szerintem valami kis könnyű felső, rövidnadrággal.

[link]

És valami saru hozzá! Szerintem nem kell túlbonyolítani. :)

2013. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy atlétatrikó+farmer rövidnadrág páros minden pasinak bejön, pláne, ha jó alakod van.

ha elegánsabb helyre mentek akkor egy csini kis egyberuci, de azért adjon valamit az alakodból:)


azt tudnod kell, hogy ha egy srácnak tetszel, akkor egyszerű ruhákban is tetszel, nem kell nagyon túlgondolni, mert balul sülhet el.


sok sikert, majd számolj be róla!

2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem valami cuki fodros szoknyát :3
2013. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami lazát de legyen benne egy nőis érintés mint pl

[link]

vagy mondjuk valami virágos ruhát alacsony szárú converssel.. Szóval legyen laza de nőies :)

2013. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!