Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A harisnyán keresztül érződik...

A harisnyán keresztül érződik a lábszag?

Figyelt kérdés
1 hete összejöttem egy lánnyal és minden nap találkoztunk eddig de csak szabadban gondoltam hogy felhívom magamhoz megmutatom hol lakom meg ilyesmi és azt vettem észre hogy mindig balerina cipő van rajta harisnyával és ezen átérződik a szag ? 17F

2013. jún. 24. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen érzik át. Azt szokták mondani hogy a lányoknak "nincs" lábszaguk! De mért érdekel ennyire téged hogy érzik-e vagy sem? Ha szereted úgyis elviseled akár milyen szaggal van vagy nem?
2013. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak érdekelt de természetesen elviselném biztos
2013. jún. 24. 20:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem véletlen harisnya és lábfétised van? :)
2013. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem ennyire nem érdekelnek csak ő mondta hogy be szokott izzadni és szimplán ezért kérdeztem
2013. jún. 24. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyald le a lábáról az izzadtságot.


Amúgy ki volt az a farok, aki azt írta, hogy a lányok nem izzadnak ?!


De... elárulom akkor a titkot...igen, a lányok/nők is izzadnak. Sőt, büdöset is kakálnak..

2013. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átérződik. Ha nagyon izzad a lába, elég büdös tud lenni, miután leveszi a cipőt.
2013. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahhh milyen jó illatú lehet egy harisnyás női láb *___*

Mennyi Atya Úristen :$$$

2013. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is kérdezném fiú létemre én is hordok térd, bokafixet, sőt még télen átlátszó harisnya nadrághoz cipőbe, zoknit soha nem veszek fel mert utálom, télen is csak harisnyát, nyáron meg mezítláb cipőbe ! És nekem nem izzad bele, mert vettem mezítlábas talpbetétet !!!
2013. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pfuuu de nagyon lennék/lettem volna a helyedben én nagyon imádom az ilyen női lábszagokat még ha egy kicsit undi akkor is! 🤩🤩🤩🤩
2023. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Balerina cipő harisnyával hát ez a szag se rossz úgy nekem sőt élőben szerintem rendesen felizgatna ha érezném egy jó nő lábához köthetően! Elképzelésem szerint, olyasmi szaga van, mint amit a kombinó villamosokon érezni punnyadt szagot, csak kellemesebb formában, mivel láb izzadtság + harisnya szövetanyag keveredéséről beszélünk! 🤩🤩
2023. márc. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!