Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg igaz, hogy a balerinac...

Tényleg igaz, hogy a balerinacipőtől lábszag keletkezik? Kort írjatok

Figyelt kérdés
egy lány ismerősömnek van balerinacipője és azt mondta, hogy lábszaga van mikor leveszi...16L
2012. okt. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
persze lőfordulhat de nem jellemző mindekinél.Ez attól is függ hoyg miből késült? ha műanyag nem csoda hogy befülled a lába. MIvel harisnyával szokták hordani így igen könnyebben bele lehet izzadni, de ezeket leszámítva én nekem nincs lábszagom benne, mondjuk nekem bőrből készül van. ÉS bokaharisnyával hordom amit max 2szer veszek fel mert utána érzem hogy kezd picit büdösödni. Ráadásul nem kell mindig balerinacipőben járni, láttam már rongyosra lejárt balerinát ami belül ki volt már kopva el fog laposodva, az már nem szép.
2012. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22/l bocs a helyesírásért!
2012. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc lábfetisisztánk újabb kérdése...
2012. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet venni talpbetétet amitől nem lesz, mikor tönkrement a talpbetétem kivettem és amióta nem használom a tbetétet azóta nagyon büdösödik benne a lábam ha felveszem :SSSSSSSSSSSS
2012. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszadóval egyetértek XD Már eléggé unalmas -.-
2012. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őő, vagyis a 2.-kal.
2012. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!