Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha szóbeli érettségire...

Gáz, ha szóbeli érettségire harisnya és magassarkú nélkül megyek?

Figyelt kérdés

Harisnyát azért nem szeretnék felvenni, mert belesülök:D Fél órával előbb kell bemenni, plusz úgyis csúszás lesz, meg a második emeleten leszünk, ahol nagyjából 32 fok lesz, meg mire beérek...

Ráadásul van egy bokasérülésem, ami miatt be van kötve a lábam, és így nem fér bele a magassarkúmba, meg amúgy sem tudnék benne járni. Szóval illetlen lenne csak szoknya-matrózblúz kombóban menni?



2013. jún. 20. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy sem fogják nézni. :)
2013. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal jobb lesz így, mintha ott 'bénáznál a magassarkúban'. így valószínűleg észre sem veszik majd :)
2013. jún. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm:)
2013. jún. 20. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A tanároknak is ugyanúgy melegük van, szóval emiatt ne görcsölj.
2013. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem értem ezt a nagy felhajtást egyébként. Olvasom folyamatosan ezt a sok érettségis, milyen színű legyen a körmöm, a hajam, a csipkebugyim.


Én anno(4 éve..szóval nem annyira rég) még felvettem a kosztümömet, amit csináltattunk az osztállyal, meg egy inget, amit otthon találtam, aztán felfogtam lófarokba a hajam, mert meleg volt és elindultam érettségire. Pont ugyanolyan nap volt, mint bármelyik másik korábban az iskolában, azt leszámítva, hogy farmer helyett kosztümöt húztam.


Ez csak egy éprettségi! Öltözz úgy, hogy ne feszengj és tudj a vizsgára koncentrálni, mert senki nem azt fogja nézni, hogy milyen színű a sminked, vagy formájú a körmöd.


Egyébként kalappal! Bár feltételezem már túl vagy rajta. :)

2013. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy fehér parasztblúzt és egy fekete jeggings-t vettem fel. Nekem térdsérülésem van, ezért nem vettem fel magassarkút.
2013. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
igen szerintem gáz lenne mert ez éretségi és eleve a pasik imádják a harisnya magassarkú párisítást.
2013. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!