Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány cm-s magassarkút vegyek...

Hány cm-s magassarkút vegyek ballagásra, és vehetek fel harisnyát:S?

Figyelt kérdés

Általános iskolai lesz és mindenki azt mondja,hogy ő magassarkút fog felvenni.Én nem tudok benne menni.Itthon gyakoroltam benne,de úgy megyek ,mint akinek izomláza van.Nem tudom milyenben bírnám ki.


A lábszáram pedig kifejezetten csúnya. Tele van vágásokkal és sebekkel,meg nem az a szép formás,ezért szeretnék harisnyát felvenni,de akkor meg kérdezgetnék nincs-e melegem.Segítsetek!Nagyon megköszönném.



2012. máj. 15. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nadrágon nem gondolkodtál? Muszáj szoknya?
2012. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos,és kértem ,hogy tegyenek kivételt.Az alakom se olyan,a szoknyától is félek...
2012. máj. 15. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Vágások vannak a lábadon? Mit csinálsz ember? Amúgy meg 2-3 centis magassarkút elbírsz szerintem.
2012. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú szoknya + lapos sarkú? Nekem van egy bokáig érő narancssárga-piros szoknyám, ami nagyon jól néz ki, talán feketéből is találsz jót. Én se tudok magassarkúban menni amúgy, a legmagasabb sarkú cipőmnek is csak 2 centi a sarka, és attól is megfájdul a hátam.
2012. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy balett cipő is elég lenne nem kötelező ott magassarkút felvenni főleg ha még járni sem tudsz benne! :)


Harisnyából pedig fekete 20 DEN-est vegyél fel ha mindenképp elakarod takarni a vágásokat a lábadon! :)

Testszínű harisnya szerintem nem takarna sok mindent ezért is ajánlom a feketét de ahogy érzed! :)

2012. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A vágások azért vannak a lábamon mert rengeteg minden kikarmolt már.(kutya,macska,rózsabokor stb)Nem vágom magam...és sok rajtam a szúnyogcsípés sebhelye (amit sokszor elvakartam ...)
2012. máj. 16. 20:04
 7/9 anonim válasza:
Szerintem nem muszáj felvenned magassarkút de ha igen akkor csak pár centiset aminek épphogy van sarka abba biztos tudsz menni és szerintem ennyi évesen nem is szép ha 10 cm-es magassarkúba lennél. A harisnya meg mindenképpen vegyél fel de szerintem ne feketét. Ha nem a legvilágosabb színűt veszed hanem kicsit sötétebb barnát nem fog látszani és ami meg a meleget illeti szerintem alapból illik ilyenkor harisnyát húzni :)
2012. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Remélem, nem 10 cm-es sarkúval próbálkozol elsőre. Nem kell extrém magas cipő ilyen korban még. Egy 4-5 cm-es sarkú is lehet elegáns, abban pedig egyáltalán nem nehéz járni. Sőt, sokszor kényelmesebb is az ilyen, mint a teljesen lapos talpú.
2012. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Késői válasz, de!

Ha nem érzed jól magad magassarkúban, ne használd! Te sem akarod, hogy lábfájásból álljon egy ilyen különleges alkalom! Vegyél fel balerina cipőt (valami nagyon szépet és elegánsat), vagy nagyon pici sarkú cipőt, vagy éktalpút! Telitalpú, meg sem érzed hogy magas, próbáld ki!


Vegyél fel vékony nejlon harisnyát és miniszoknyát/egyberuhát. Mégis csak lány vagy, a szoknya az igaz, csak találd meg a megfelelőt!

2013. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!