Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra milyen magassarkút...

Ballagásra milyen magassarkút vehetnék? 14/L

Figyelt kérdés

Egyenblúzunk lesz, fehér fényes, ugye engyen nyakkendő ami acélkék és strassz köves, térdig érő ceruzaszoknya(vagy miazxD ilyen szűkített) és középbarna harisnya. Ehhez szeretnék valami magassarkút, ami ütős, hogy ennyivel ki tudjak tűnni a tömbegből (:

Linkelhettek is. :))


2011. máj. 6. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Nekem nagyon tetszenek ezek a masnis alkalmi cipők! Színben szerintem maradj a fekete/fehér/kék vonalon, ettől eltérni nem volna érdemes, mert túlontúl kilógsz.

Egyébként ezeket a cipőket neked kizárólag max. 5 cm-es sarokkal ajánlom!!!

2011. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm, tényleg nagyon szépek :))

de én kb 10 centis sarkút szeretnék..:)

2011. máj. 6. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ez olyan fura, hogy változnak az idők, én 14 évesen még nagyon nem hordtam magassarkút, most meg már 14 éves lányok 10 centis sarkakat akarnak 8adikos ballagásra...:S

(bocsi, tudom hogy ez nem válasz, csak gondoltam megosztom:))

2011. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nekem is azért, hogy nem a kérdésre válaszolok, de tökre egyetértek az utolsó válaszolóval.Én 25 éves vagyok, és a 8.-os ballagásomon, eszembe nem jutott volna magassarkúban menni,plusz a háziend tiltotta is!Olyan érdekes, pedig nem is volt annyira rég...:O)
2011. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kicsinyuszi hopp :D válasza:

változik a világ:)

nekem ilyen lesz: [link]

szerintem jó választás:)


14/L (szintén 8.-os ballagó:))

2011. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

00:10-e vagyok!!


Kedves Utolsó!!

Nem kötekedésből, de anyukád mit szól ehhez?????És a tanárok?

2011. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úristen!

utolsó előtti !!! :|||

én is most ballagok nyolcból kb. egy 5-6 cm sarkú cipőre vágyom, ami nem extrém, de mégis gyönyörű.!


ehhez mit szóltak neked?! én biztos szívinfarktust kapnék, ha ilyet meglátnék majd a lányomon (ha lesz :D)

2011. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!