Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az öltözködésemr...

Mit gondoltok az öltözködésemről és az alakomról? Rockeresek a ruháim? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 9. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

már mért lenne ez rokkeres? ebbe semmi rokkeres nincsen.

alakodról nehéz véleményt mondani, mivel a ruhák eléggé elnyomják, így azt tudom javasolni h hordj kicsit alak kiemelőbb ruhákat, mert sztem megtehetnéd.

2009. okt. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
91%
Szerintem nagyon csinos. Nőies de sportos öltözködésed van nekem is az ilyen ruhák tetszenek. Jó a felsőd.
2009. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ezek a ruhàk meg se közelitik a rockeres stilust-....alakoddal semmi gond nincs.
2009. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl átlagos? Az alakom és az öltözködésem? Köszi a válaszokat!
2009. okt. 9. 11:07
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

igazából de...:D hamár így rákérdeztél, de, sztem elég átlagos. ezért is javasoltam (első voltam) h kicsit másabb ruhákat hordj, mert az alakoddal semmi baj. ésmost nem a pi-csa szerelésekre gondoltam, hanem egyszerűen csak egy kicsit alak kiemelőbb ruhákat.

pl csípőfarmer, felsőkből is ne vedd alá azt a zöld vmit, ez a fehér felső sokkal jobb lenne ha nemlenne alatta az a zöld

2009. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az egy ilyen felső hogy össze van varrva mintha lenne alatta egy másik felső, de ez együtt van:) Mélyebben dekoltált ruhát fel lehet vennem? Nagyon pici a mellem:(
2009. okt. 9. 11:49
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

nekemis pici a mellem, de jó melltartóval ezis orvosolható. nemazt mondom h nyomd fel a nyakadba, énsem ezt teszem...én nemnagyon hordok ilyen vasig kivágott ruhákat, de van 1-2 olyan ruhám ami picit mélyebben vágott, de azis csak a dekoltázst engedi láttatni, és egy jó melltartóban van szép dekoltázs :D

igazából erre így magadnak kell rájönnöd h melyik melltartó hogyáll. nekemis kicsi a mellem, így én van h nemis hordok melltartót, mert lényegében ugyanúgy áll melltartó nélkül, mint melltartóban állna...:D deha veszek egy "enyhe" push up-ot, ami nem nyomja fel a nyakamig a melleim, akkor esztétikus dekoltázst tudok varázsolni. naszóval a lényeg h nyugodtan hordhatsz ennél a fehérnél mélyebben dekoltált ruhákat, de azért ne ess át a ló túloldalára

2009. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

vasig = hasig

:D

2009. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Cseppet sem vagy rocker. :D De csini vagy. Bátran hordj nőiesebb ruhákat.
2009. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. okt. 9. 12:14
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!