Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki gumicsizmát...

Szerintetek ciki gumicsizmát hordani?

Figyelt kérdés

Mivel ilyen saras esős idő van és úgy tűnik még marad is ilyen egy darabig úgy gondoltam, hogy veszek egy egyszerű fekete masnis gumicsizmát mert bármilyen cipőt veszek fel mind átázik és egy teljes napig tocsogok a vízben.

[link]

Mit gondoltok ciki lenne ebbe menni például iskolába? 15/l


2013. jún. 4. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a masni nem tetszik rajta....

Nem ciki, de öltözködj a cipőhöz. Mindenképp szűk gatyát vegyél fel, vagy amit normálisan be tudsz tűrni, mert a kibuggyanó részektől idiótának nézhetnek.

Tetszik hogy fényes fekete, én is felvenném! :)

2013. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én inkább matt gumicsizmát választanék a helyedben, sokkal ízlésesebb, és tényleg figyelj, hogy milyen nacit veszel fel hozzá, mert könnyen vicc tárgya is lehetsz.

Egyébként nekem tetszenek a gumicsizmák, de nem az ilyen fényesek, szerintem ezek gagyi hatásúak.

2013. aug. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!